Спершу свекруха позичила гроші на нові вікна та балкон, тоді на вхідні двері, далі на зубне протезування. Зате віддавати борги вона не поспішає

З чоловіком проживаємо на орендованій квартирі, однак заощаджуємо, бо хочемо взяти власне житло в іпотеку. Зараз в режимі мегаекономії, оскільки хочемо це зробити це найшвидше. Я вже мрію про власну квартиру, щоб можна було сміло народжувати дітей. Нещодавно підвернувся відповідний варіант, і можна було вже оформляти угоду. Але виникла несподівана проблема – досить велику суму ми дали в борг свекрусі, а вона не поспішає повертати.

Почалося це приблизно рік тому. Спочатку вона позичила гроші на нові вікна та балкон, потім на вхідні двері, потім на зубне протезування. Типу, все одно вони поки лежать без діла. Приймав рішення чоловік, хоча я сумнівалася, чи зможе його мама повернути борг. І виявилася права. Свекруха тягне з поверненням грошей, придумує всілякі відмовки, але гроші, як я розумію, віддавати не збирається.

Живе на пенсію, підробляє репетиторством, так що не останній шматок хліба доїдає. Але нам вічно плаче, що грошей не вистачає. Викликати жалість – це її природний талант, і свекруха їм вміло користується. Але мене-то сильно цим не проймеш, а чоловік ведеться. Найжахливіше, що він вже веде розмови, щоб пробачити мамі борг. Типу, вона мене виростила, у всьому собі відмовляла, а мені тепер для неї грошей шкода. А то, що я три роки не можу собі дозволити ні нового одягу, ні відпочинку нормального, навіть їжі людської – це нормально?

Навіщо тоді було заводити сім’ю? Жив би зі своєю матір’ю. А я дитини хочу, а для цього потрібна своя квартира, а не орендована, з якої тебе в будь-який момент можуть виселити на вулицю.

Я в повній розгубленості і не знаю, що робити. Самій вимагати гроші у свекрухи навряд чи вийде, чоловік точно не стане ображати матір.

Може піти, поки не пізно?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector