Спершу я плакала від щастя, а наступного дня – з горя. Адже донька, зять та навіть сваха приховували цю підлу брехню від мене роками!

Цього місяця моя донька виходила заміж. Поспішали з весіллям, аби у нареченої не було видно животика. Ви не подумайте, що моя донька якась гуляка. Їй вже 23 роки, з Олексієм вона зустрічається з 1 курсу. Чесно, ту дитину всі родичі більше чекали, ніж молодята. 

У листопаді Олексій якраз зробив пропозицію Ліді, а вже на Миколая дізналися про поповнення в родині. Діти спершу думали пожити на орендованій квартирі, а за роки на власну назбирати.  

Однак, вагітність внесла свої корективи у ці плани. Ми зі свахою Валентиною почали думати про те, аби купити дітям вже готову квартиру та зробити ремонт. Я б не хотіла, аби моя донька в орендованій квартирі няньчила онука. Та і зараз так багато недобросовісних орендодавців та шахраїв. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Я ж сама заробітчанка, мала вже певні заощадження. Працюю в Іспанії нянькою для діток, два хлопчики та маленька дівчинка. Моя сеньйора – то така світська фіфа, її малюки взагалі не цікавлять. Щодня їздить у якісь ресторани, на пляжі засмагає або ж влаштовує шопінг. 

Але зате вона мені платить дуже дорого та ще й дозволила мешкати на її віллі. Адже донечці Ізабеллі тільки 2 рочки, вона вночі погано спить. 

Правда, жодні гроші не зможуть залатати той сум та біль, які роздирають моє серце. Поїхала я в Іспанію ще у 2015 році, коли чоловіка звільнили та він не міг довго знайти роботу. Я тоді вирішила взяти ситуацію у свої руки та врятувати родину від злиднів. 

Ну і так минули роки. Чоловік Степан має якусь роботу, але, звісно, його зарплата не зрівняється з тими грішми, які я отримую в Іспанії. 

Завдяки мені донечка вступила до омріяного університету у Львові, я їй давала гроші на оренду квартири. Не хотіла, аби моя Лідочка жила в тому старезному гуртожитку з тарганами.

Так от, у мене на руках вже була велика сума. Сваха також дала пару тисяч доларів. Ми вибрали гарну, двокімнатну квартиру на Чорновола, то неподалік від центру міста. Поруч є всі зручності для життя з малюком. Дитячий майданчик, аптеки, супермаркети і навіть поліклініка. 

Загалом, ремонт у квартиру був такий нормальний, але деякі меблі вартувало оновити. Я привезла дітям коляску, ліжечко, багато іграшок для новонароджених і одяг. Ліда моя аж заплакала та почала стрибати, коли побачила ключі від нового житла. Зять сам почав робити там ремонт, вже ванна та кухня готові. 

Однак, через декілька днів після розпису доньки на мене чекало справжнє горе. Чоловік Степан просто зранку почав збирати всі речі у валізу:

Пошепки

– Що трапилося? У тебе відрядження?

– Ні. Я йду від тебе

– Тобто йду? Куди? Надовго? 

– Ти думаєш, що я всі ці роки жив, як монах? Чесно, тримався до останнього, бо не хотів тебе образити. Однак, годі з мене. 

Як виявилося, у Степана на роботі рік тому з’явилася коханка. Та і загалом, він мав багато знайомих, яких водив до нашої квартири. Ну і зараз та молода пасія (яка піде мені в доньки) хоче, аби Степан розлучився та переїхав жити до неї. 

Мало того, про це знали всі – донька, зять, навіть сваха! І ніхто ні словом не обмовився, ні натяку, ні пояснень. Так нахабно дивилися мені в очі та люб’язно говорили! 

– Мамо, ну я не хотіла тебе засмучувати. Ти там так важко працюєш, я боялася, що ти не переживеш зраду тата.

– І не соромно тобі було брехати мені в очі?  

– Ну а що я мала зробити? Це ж мій тато…

– А я твоя мама! Дала тобі освіту, квартиру купила. І таке дякую? Ти зараз захищаєш цього підлого зрадника?

Чесно, я навіть на Новий Рік не залишилася з рідними, одразу взяла перший квиток до Іспанії та поїхала геть. Всю дорогу гірко плакала. Ось так роками трудилася, аби мої рідні жили в достатку. І що отримала потім? Сльози та розчарування. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector