Спершу я щиро раділа, що маю такого хорошого затя. Але після весілля побачила справжню натуру Остапа. Дуже шкодую, що взагалі дала благословення на цей шлюб!

У мого зятя дуже дивні правила в родинному побуті. От чесно, мені одночасно смішно та сумно, що маю такого недоумкуватого родича. 

Моя єдина донечка Юлія цього літа вийшла заміж. Зустрічалася з Остапом рік, познайомили їх спільні друзі. Я дивилася – ну вроді хороший хлопець, такий вихований, одягнений гарно. Юля постійно приходила додому з букетом квітів або ж шоколадками, на великі свята дарував їй дорогі прикраси. 

І я не боялася віддавати доньку за такого чоловіка. Остап ще й сам оплатив весілля, замовив розкішний ресторан. Всі наші гості та родичі були в шоці й часто повторювали “Ох, Валько, як тобі пощастило такого зятя мати”.

Однак, не довго я раділа.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Після весілля наче вся ця пелена з очей впала. Як виявилося потім, Остапові мама колись купила невеличку однушку. Ремонт там старий, деякі крісла дуже хитаються, морозилка погано працює, кран протікає. Хоча ну мужик вдома, має якось то до ладу привести. 

Заробляв Остап не так багато, 8-9 тисяч. І його така зарплата цілком влаштовувала. А якщо йому тоді не вистачало на подарунки для Юлі – то просив у мами гроші. Ганна Василівна працює роками в Португалії на заробітках. Якраз вона дала гроші і на весілля, і на машину, і навіть продукти йому висилає щомісяця. 

Свою зарплату Остап витрачав хіба на бензин або ж посиденьки з друзями. Часто після роботи вони йшли в якийсь бар чи пивнушку, там квасили до комендантської. А донька мала після роботи прибирати, готувати їсти, мити посуд, речі на місця складати. От перетворилася на якусь рабиню, чесне слово. 

І в них не було спільного бюджету. Остап мав свою зарплату та мамині єврики, а донька – свою. Мало того, він всю комуналку та інші покупки ділив порівно. Юля має 15 тисяч, поки їй цього вистачає на одяг, щось додому купити. Однак, нещодавно вона до мене зателефонувала та попросила у борг 10 тисяч:

Пошепки

– Ми просто нову пральну машинку взяли. А мені не вистачає. 

– Як це не вистачає? Доню, то він тебе ще й змушує на техніку порівно гроші давати.

– Він вважає, що це справедливо буде.

– Доню, це не нормально. Він чоловік, ти його жінка. Чи йому гроші дорожчі за родину? 

Я тоді зрозуміла, що з Остапом донька піде гола-боса по світу. Старалася з ним якось про це лагідно поговорити, натякнути, що так не можна з жінкою поводитися. А він на мене накричав та дорікав, що я носа пхаю у чужі справи. 

Щоразу, як донька приходить до мене у гості (Остап ображений на мене), то я бачу, що вона геть бідно одягнена. Кофтинка, яку я їй давним-давно купила, курточка стара, штани затерті. Одягає дві пари шкарпеток, бо ходить в легких осінніх черевичках. 

Стараюся їй якось допомогти. То куплю гарні штани, приготую їй додому щось смачненьке, от недавно косметику подарувала гарну. Але боляче дивитися на Юлю. Раніше це була красива та доглянута дівчина, посміхалася та аж сяяла від щастя. 

А зараз на якусь зачуханку схожа. Ні манікюру, ні зачіски гарної, ні одягу нормального. Себе картаю, що дала дітям благословення на цей шлюб. Не знаю, що робити далі та як рятувати від такого горе-чоловіка свою Юлю.

Валентина Іванівна Шевчук, Тернопільська область, місто Чортків. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector