– Спочатку напивався до свинячого реготу, а потім таке мені влаштовував, що й розповідати страшно…

Прийшла кілька днів тому до мене сусідка з пляшкою вина. 

– Ріж сир, давай вип’ємо, привід є, – каже Марина.

Я ж радо полізла в холодильник, пританцьовувала навіть. Давно ми отак удвох не збирались. Всілась, музику увімкнула, на стіл накрила швиденько та й нарешті дійшло до мене спитати, чого ж ми засідаємо.

– Антон помер, – наче відрізала Марина. Я аж присіла…

– Як помер? Твій Антон? Господи, то дай я хочу музику вимкну. Вибач, я не знала про це все. Мені так шкода! – намагалась я слова підібрати.

– Не треба цього всього. Я рада, що так сталось. Давай краще вип’ємо, – байдуже відповіла сусідка.

– Як рада?! Марино, у тебе що, стрес? Давай я може лікаря викличу? – запереживала я, але Марина швидко мене зупинила.

Те, що вона потім розповіла, і досі в мене в голові відгукується. 

Усі ж їхню сім’ю знають як пару інтелігентних, вихованих людей. Вона – вихователька в дитячому садочку, він – викладач в університеті. Завжди в них усе тихо і мирно. 

Пошепки

А насправді Антон напивався ледь не щодня і такі скандали влаштовував, що нам усім і не снилось!

– Добре, якщо він просто напився. Бувало ж і таке, що його по всіх дворах сусідських шукала! Усім казала, що кішка десь забігла. Аби ти тільки знала, Лізо, як він мені за 15 років шлюбу остогид! Я вже всім богам молилась, аби цей жах швидше закінчився, – продовжувала свою сповідь Марина.

Слухала я її і не могла в цю історію повірити! Вони ж завжди на людях такі милі були, хоч до рани прикладай. Не було такої пари в нашому домі, яка б не їм не заздрила. А тут оце таке!

– То чого ж ви не розлучились, Марино?!

– Знаєш, батьки мене так виховали. Тільки й торочили, що чоловік – один на все життя. А все, що окрім нього – великий гріх. Я і думала про це все іноді, але ніколи до суті діло не доходило. Тепер немає його, я вільна! Пити треба було, може б і довше печінка пожила.

Того вечора я так і не змогла заснути. Лежала тільки та думала… Чого ж деякі пари роблять оце таке? Показують перед людьми, як у них все рівненько та гладенько, а самі мучаться все життя. Хіба ж не простіше розлучитися та й жити собі далі щасливо? Ніколи такого не зрозумію! 

Хай може в мене і не ідеальні стосунки, але такого в нас із чоловіком точно не станеться ніколи.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

А ви такі пари зустрічали?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector