Спочатку повинен бути шлюб, а вже потім – любов і шалені почуття! Інакше все закінчиться розлученням…

Чули колись про жінок, які по 10 років зустрічаються з кимось? А потім закінчують ці стосунки й вже через кілька місяців виходять заміж за іншого…

І проблема не в цих панянках, проблема не в їхній моралі. А в часі, який даремно витрачається на не ту людину… Що, окрім розчарування, може чекати жінку, після 10 років зустрічань? Нічого.

Бо перші рази вона повна кохання і надії, а з кожним наступним днем вона думає, а чи треба воно все їй. Чи є хоч якесь майбутнє у цих любовних іграх….

Хочете мати щасливі стосунки? Готуйтесь іти на компроміси, дивіться на все критично. І пам’ятайте: спочатку шлюб, а вже потім – багато років разом!

1. Бо шлюб – це завжди кроки назустріч

Мало одного лише кохання, аби побудувати міцний союз. Для цього потрібні ще й спільні інтереси, спільна мета і бачення світу. Хіба ж буде вам комфортно з людиною, яке на це життя дивиться з протилежного вам боку? Чим більше ви схожі – тим менше вам доведеться домовлятися та йти на компроміси. Повірте, це зробить вас щасливими.

Пошепки

2. Навіть шлюби за контрактом можуть бути щасливими

Статистика каже, що у всьому світі договірних шлюбів є понад 55%! І тільки 4% з них закінчуються розлученням. Не спішіть дивуватися, тут усе дуже логічно. Коли людина бере такий шлюб – вона не очікує від нього чогось захмарного, нею не керують гормони. Тому всі подружні злети та падіння така сім’я переживає простіше. У більшості випадків, саме в таких шлюбах народжується справжнє кохання. 

3. Будь-які стосунки – титанічна робота двох людей

А не тільки суцільна романтика, яку ми звикли бачити у фільмах. Ніщо не падає нам з неба, щасливі стосунки – не виняток. Якщо ви зацікавлені у спільному щасті – точно будете віддаватися на максимум. Чи не простіше це робити, коли вже точно знаєш, що обрана людина з тобою в офіційних стосунках? Бо жити з кимось, пізнавати його, розвивати почуття, а потім в один втратити все – “задоволення” не для кожного. 

А ви з цим згодні? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector