Спочатку я намагалась уникнути скандалу, але не витримала… Андрій з дружиною зібрали речі та пішли.

Я намагалась бути ідеальною свекрухою, однак діти зібрали речі та з’їхали від мене. А я геть не розумію в чому я винна та чому невістка назвала мене нестерпною. 

Від коли син привів додому невістку, я старалась в усьому догодити молодим. Звільнила для них найбільшу кімнату, полицю в холодильнику, придбала їм велику шафу, а ще намагаюсь уникати будь-яких конфліктів. Адже сама як ніхто знаю, що таке бути за невістку.

Я свого часу дуже потерпала від безглуздих повчань свекрухи, тому зареклась, що ніколи в житті такою як вона не буду. 

Тільки такого варіанту, що діти можуть мені вилізти на голову, я навіть не розглядала. І насправді в тому моя прогалина. Адже вже зовсім скоро я зіткнулася з проблемою безладу, який розводили син разом з невісткою.

Я завжди дуже дбаю за чистоту, порядок та комфорт в домі. І це було моїм чи не одним та основним правилом, щоб діти дотримувались того порядку. От тільки виявилось, що в нас зовсім не співпадають погляди щодо цього.

Якось я вирішила поїхати на тиждень в село, щоб трохи відпочити від міста й залишилась там на декілька днів. В той час Андрійко разом із Віталіною залишились у квартирі. Повернувшись, я відверто кажучи, була нажахана тим, що коїлось в моїй оселі. 

Пошепки

Диван заляпаний якимось кетчупом, крихти хліба всюди, в холодильну запах такий, ніби там щось здохло, безліч не попраної білизни у ванній, а ще три пакети не викиданого сміття. Сказати, що я була в шоці від побаченого, це нічого не сказати. Я спочатку думала, як уникнути сварки, заспокоїтись та не звертати уваги, однак на жоден мій спокійний коментар ніхто не реагував. Такий безлад протримався ще декілька днів, а потім я вибухнула.

– Прошу прибрати усе, бо я в так жити більше не можу! — заявила я дітям.

От тільки після цього вони ніби загнівалися на мене. Невістка різко змінила своє ставлення до мене, почала так грубо відповідати, очі закочувати і я геть зовсім не розумію, що я їм не так зробила? Я ж просто попросила прибратися. Нічого особливого!

Якщо Віталіна не вміє доглядати за квартирою, тоді контролювати це буду я. З того часу я щоразу почала нагадувати молодим про непомитий посуд, не попрану білизну, сміття…

Вже через два тижні Андрій з дружиною зібрали речі та пішли на орендовану квартиру. Коли попросила пояснити, чому вони так вирішили, що не так, то невістка мені сказала, що я нестерпна жінка з якою не можливо жити. 

От тобі й на! Таку подяку отримала я від дітей. Проте я так і не можу збагнути, що я зробила не так? Я ж хотіла як краще.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector