Спочатку я подумала, що мама чоловіка хоче наслати прокльони. Однак, коли я побачила чим вона займається в своїй кімнаті, то ледь не розплакалась

Після того, як батьки загинули в авіакатастрофі мене виховувала бабуся. Я потерпала від нестачі любові, турботи і тепла від батьків. Однак все це знайшла в своєму коханому – Павлі. 

Ще на першому курсі ми сильно закохались один в одного. По закінченню навчання коханий зробив мені пропозицію. В нас були певні фінансові проблеми. Тому не було за що грати весілля. Та ще й житла немає. Була бабусина квартира, але її забрали кредитори. 

Тоді Павло і запропонував переїхати до його мами. Нещодавно помер свекор, я повністю розумію всі почуття свекрухи та її біль. Наступного дня, не вагаючись, зібрала речі і ми переїхали. 

Важко назвати мене господинею в чужому домі. Але ми плануємо купувати своє житло. А через місяць я завагітніла і народила доньку.

В декреті я була недовго. Свекруха почала хворіти.То проблеми з тиском в неї, то серце. А оце днями почались проблеми зі слухом. Добре, що хоч допомагає з онукою. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Вчора прийшла додому і бачу безлад. Памперси розкидані, взуття теж валяється. Посуд брудний. Так на додачу ще й дзеркало розбили. Я не витримала та влаштувала справжню сварку. 

– Чому в хаті такий безлад? Невже не можна було прибрати?

Я мріяла, як після роботи прийду в чисту квартиру, відпочину. А тут треба прибирати та мити.

– Ми сплачуємо комунальні, ваші ліки. Невже так важко підтримувати чистоту в домі?

Пошепки

Свекруха страшенно на мене образилась. Не їсть, не розмовляє. 

Вночі, страждаючи від нестепного болю в голові, я пішла на кухню. Аж чую в кімнаті свекрухи якийсь шепіт. Подумала, що вона насилає на мене прокляття вже. 

– Господи, бережи від незгод Павла, Ірину та  Маринку. Нехай вони будуть щасливі та здорові, – молилася свекруха. 

Мені в той момент так соромно стало. Я їй скандал такий ввечері влаштувала, а вона нам щастя бажає. Молиться за нас. Мені ж насправді було неважко приготувати та прибрати.

Тому зранку я приготувала свекрусі каву і перепросила за свою вчорашню поведінку. Навіть пообіцяла ніколи не дорікати 

Павло дивується чому це я така щедра стала. 

– А це секрет, коханий. В тебе така чудова мама. Цінуй її. 

Я завжди знала, що в глибині душі всі свекрухи люблять своїх невісток. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Diana
Adblock
detector