Спосіб прання, про який знають одиниці. Білизна буде білою і пахучою!

Інколи прання – це ще те випробовування для господині. Адже зараз існує стільки засобів і для машинки, і для ручного прання. І як серед такого асортименту вибрати потрібний? Буває, що навіть найдорожчий засіб не виправдовує своєї вартості. 

Але я знаю один дієвий “інгредієнт”, після якого всі речі виглядатимуть немов ви їх щойно купили! І це звичайний білий винний оцет. 

1. Перед пранням я замочую в оцті, приблизно пів стакана на 1 літр води. Так весь бруд швидко зникне і при цьому збережеться колір вашої улюбленої кофтинки чи блузки. 

2. Наливаю 2-3 столові ложки в машинку до відділу для кондиціонера. При пранні він буде пом’якшувати воду.

3. Часто навіть після прання залишаються білі сліди від поту чи косметики. Але з цією проблемою чудово впорається оцет, він може вивести навіть старі плями, які в’їлися в тканину.

Інколи я навіть не кидаю речі у машинку, а перу вручну:

Набираю повну миску гарячої води та розводжу й стакан оцту (все роблю на око). І так залишаю на ніч. Можна ще потім прополоскати у холодній воді або ж у пральній машинці при мінімальній температурі та обертах.

А зараз я хочу поговорити про біль власників домашніх тварин – шерсть. І тут оцет мені допоміг. Додайте декілька ложечок у машинку та побачите, що вже після сушки вся шерсть легко знімається з тканини. 

Помітила, що у мене після прання дуже електризується блузка. Тому я замочую одяг після прання (який ще вологий) у воді з оцтом, пропорції – 6 столових ложок на 2 літри. Потім залишаю на 30-45 хвилин. 

А ще оцет чудову діє на саму пральну машинку та захищає її від окалини – утворення іржі на дрібних деталях. 

Хочу сказати, що таким методом ще користувалася моя старенька бабуся. Це вона, до речі, розповіла мені про такий секрет. Так що тепер я навіть не звертаю увагу на стенди з дорогими засобами, а одразу купує декілька пляшечок оцту. 

Спробуєте такий лайфхак? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector