Справжні чоловіки оберігають, а не принижують своїх жінок

Любов — це справжній чарівний скарб, який апріорі не може завдавати вам болю. Любов добра і затишина, але якщо тобі постійно боляче, то це точно не кохання.

Останнім часом дуже поширений стереотип, що кохання без болю не буває. Звичайно, стосунки двох людей — це не проста річ. Бувають сварки, розчарування, потрібно іти на компроміси, але до чого тут біль?

Насильство, байдуже моральне чи фізичне, не може прикриватися почуттями. Знущання з «коханої жінки» часто приносять чоловікам задоволення, а просто сходять їм з рук. 

Запам’ятайте, що в коханні не має місця приниженням та маніпуляціям. 

Ідеальних людей не існує, інколи стосунки це справжнє зіткнення власних інтересів. Тоді конфлікт проходить декілька стадій, від заперечення до прийняття того, що тепер вас двоє і потрібно вміти пристосовуватися один до одного. Але тут не має місця приниженню і насильству. 

Справжній чоловік не буде принижувати обраницю за кожну її помилку, а підтримає та подарує надію.  

Він буде кохати з усіма її недоліками та вадами. Жінка завжди зможе на нього покластися, адже відчуває себе поруч з ним захищеною. 

Справжній чоловік не дозволить собі розглядати жінку, які довірили йому, як один з варіантів і «запасний аеродром». Поруч з ним жінка буде знати, що вона одна та єдина, і в їхній стосунках немає місця лицемірству, фальшивим словам, та порожнім обіцянкам.

Не погоджуйтеся на менше: ви заслуговуєте більшого

Справжній чоловік буде вас оберігати, і фізично, і емоційно. Він надійний, й буде лише дарувати віру в себе, буде говорити, яка ви досконала і прекрасна.  Справжній чоловік з повагою ставиться до встановлених кордонів своєї жінки. Він знає, що вона і її тіло — не його власність.

Він обожнює свою обраницю такою, як вона є ті не намагається її змінити. Для нього справжньою насолодою є спостерігати за тим, що його жінка щаслива та успішна. Він кохає її індивідуальність та унікальність. 

Він повинен бути тим, на кого можеш покластися, а не тим, кого боїшся

Жінка не боїться ніяких життєвих труднощів поруч з таким чоловіком, адже знає, що вона в безпеці. Вона не боїться ділитися з ними власними переживаннями та страхами. Він ніколи не буде насміхатися з її тривог і не проігнорує їх. 

Любов — це вулиця з двостороннім рухом. Пісня, в якій зливаються воєдино два голоси. Правда, щоб отримати такого партнера, ви також повинні працювати над собою.

Жінки часто вимагають до себе поваги, хоча самі не впускають момент кинути образливе слівце своєму чоловікові. Вони хочуть максимум уваги, а коли чоловік починає проявляти ініціативу, ці жінки все одно знайдуть щось таке, що їм не подобається.

Коли чоловікові дійсно потрібна підтримка та увага, вони цього навіть не помічають, адже завжди заклопотані власними справами.

Насильство не має виправдання, але, якщо вас не влаштовують якість деталі у стосунках, можливо, варто починати з себе…

Ніколи не дозволяйте комусь ставитись до вас, як до сміття, і не поводьтеся так з іншими!

Кохайте і будьте коханими! Ви цього заслуговуєте.

Ви згідні з цими твердженнями?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: