Справжні герої не носять червоні плащі! На Тернопільщині водій врятував пасажира, ризикуючи роботою та зарплатнею!

На Тернопільщині водій маршрутки з’їхав з рейсу і скерував автобус до лікарні, бо побачив, що один із пасажирів поводиться дивно. 

Олександр Іваськевич, головний герой історії, зізнається, що нічого в той день не передбачало біди: люди то виходили із салону, то заходили. Звичайна базарна днина у Кременці. Але один із чоловіків, що сидів позаду, раптом почав робити якісь нерозумілі рухи.

“Бачу, що йому руку віднімає, щось хотів мені сказати – бачу, мови не получається, не може говорити вже. І чим раз – і гірше, гірше”, – розповів водій маршрутки Олександр Іваськевич.

У той момент водій зрозумів, що у чоловіка, найімовірніше, стався інсульт. Швидку викликати часу не було, тож Олександр довіз пасажирів до кінцевої зупинки, попередив усіх, що наступного рейсу не буде, і помчав у лікарню.

Пошепки

“Зараз викликати швидку –знаєте, як то. Поки розчухаються, поки те се. Я зразу автобусом туди, от так по кругу, у нас там лікарня є”, – ділиться чоловік.Уже через три хвилини постраждалому надавали першу допомогу. 

Лікарі кажуть, що швидкі рішення Олександра врятували пасажиру життя, а інсульт для нього минув майже безслідно.

“Тобто в нього нема паралічів ні в руках, ні в ногах. Лице повернулося на своє місце, як було”, – пояснив завідувач неврологічним відділенням Кременецької районної лікарні Костянтин Буковський. 

Олександр Іваськевич працює водієм на цьому маршруті чотири роки, до того 15 років від’їздив шофером автобуса у Москві, але з початком російської агресії покинув заробітчанство і повернувся у рідний Кременець.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector