Справжній друг з’являється тоді, коли поруч нікого не залишилося

Істинний друг ніколи вас не зрадить і не покине.

Справжній друг буде поруч, не зважаючи на те, що відбувається навколо. Навіть в найгірший і найтемніший час, він буде разом з вами, щоб утішити та підтримати. 

Якщо це дійсно справжній друг, то він стане вашим порятунком, вашим порятунком, маленький вогником посеред темряви, двигуном до нового, кращого життя. Потрібно цінувати друзів, адже саме вони стають тим фундаментальним пазлом, який робить життя кращим та гармонійним. 

Справжній друг – це скарб.

Справжня дружба, немов фосфоресценція. Найяскравіше вона сяє, коли навколо темно.

– Рабіндранат Тагор

Друг — це та людина, яка щиро вас любить та ніколи не зраджує, вона не покидає вас у важкі моменти. Між вами встановлений зв’язок, який значно міцніший, ніж різні негаразди, відстань та непорозуміння. Ваша дружба лікується прихильністю та відданістю один одному. 

Різниця між справжньою і фальшивою дружбою

Справжній друг турбує вас лише тоді, коли йому дійсно потрібна ваша допомога. Він не стане тривожити вас через дрібниці, хоча цього і не потрібно робити, ви самі побачите, коли друг в біді.

Фальшивих друзів завести дуже просто, адже це токсичні особистості, які зазвичай згадують вас в тому випадку, коли їм щось треба. Вони завжди щось від вас хочуть, заздрять вашим досягненням та вставляють палки в колеса. Ви можете цього не бачити, або просто стараєтеся не помічати, й постійно шукаєте виправдання таким людям.

Перевірити такого друга дуже легко: варто лиш раз відмовити в проханні, і все — він зникне з вашого життя, або буде завжди лити на вас обвинувачення. 

Справжній друг ніколи не змусить вас страждати. Такі люди не відчувають необхідності щось вам доводити. Якщо ви помічаєте, що людина поруч лише користується вами, то втікайте від неї. Поруч з токсичними людьми ви завдаєте шкоди собі. 

Сяйво справжнього друга

Справжній друг завжди наповнює ваше серце світлом, він не тікає, коли вам погано, не намагається уникнути неприємних розмов, і готовий пройти з вами всі труднощі, які готує вам життя. А робить він все це через одну просту причину: дійсно любить вас.

Ваш друг буде вказувати вам на ваші помилки, але не для того, щоб підкреслити вашу нікчемність, а щоб вберегти від негараздів в майбутньому. Він переживає з вами ваші поразки та досягнення і завжди чесний в будь-якій ситуації.

Навіть після безлічі помилок, конфліктів та непорозумінь, він вас не покине, адже ви пов’язані чимось більшим, ніж просто людським спілкуванням. 

Дружба – це одна душа, яка живе в двох тілах; і одне серце, яке живе у двох душах.

– Арістотель.

Чи є у вас людина, яку ви можете впевнено назвати справжнім другом?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: