Справжній друг з’являється тоді, коли поруч нікого не залишилося

Хто такий справжній друг? Які його ознаки?

Справжній друг не залишить вас. Ніколи. Навіть коли погано і ви і йому, навіть коли весь світ проти вас, навіть якщо ви самотні і ображені і навіть якщо ця образа на того єдиного друга. Але він вас не залишить на самоті з бідою. Скаже, що ви можете ображатись, але він нікуди не піде.

Справжній друг — світло в темряві. Якщо ви раптом відчуваєте, що усе навколо якесь сіре, неприємне і немає світла навіть у кінці тунелю, то озирніться — воно поряд. Це світло — ваш вірний друг, який готовий запалити світло і всередині вашої душі.

Справжній друг — це подарунок долі. І тут нічого додати.

Справжня дружба, немов фосфоресценція. Найяскравіше вона сяє, коли навколо темно.

Рабіндранат Тагор

А чому ж так відбувається? Бо друг — невіддільна складова вас самих. І якщо ви втратили себе, то друга частина — друг, буде із вами. Зможе буквально скласти вас, як пазл чи зішкребти із підлоги. Так, буває усяке! Нас топчуть, принижують, ображають, викидають із свого життя, зраджують! Це все існує і не треба жити в рожевих окулярах. Але! Для того і є друзі, щоб врівноважувати світ навколо.

Справжня чи несправжня ваша дружба?

Щоразу, коли вас щось просять, ви не можете відмовити. І річ не лише в відчутті обов’язку чи провини, а в тому, що це ваша близька й дорога людина і ви самі не хочете залишити її наодинці з проблемами, розчаруванням та тим настроєм чи то його відсутністю.

Щобільше, вас і просити не доводиться, бо якщо ви глибоко відчуваєте один одного, то розумієте один одного зовсім без слів.

Справжнього друга просто так не зустрінеш і не назвеш його цим титулом (так-так, титулом) за 5 хвилин після знайомства. Дружба випробовується роками. А от фальшивих друзів, хоч і язик не повертається їх так називати, є на кожному кроці. А вже особливо тоді, якщо у вас є такі собі вигідні переваги. Трохи більше грошей, авто, якщо ви щедрі на подарунки та не відмовляєте в допомозі, маєте зв’язки й допомагаєте розвиватись… Саме на добрих людей і чекають фальшиві друзі.

Справжній друг ніколи не завдасть болю. Чуєте, ніколи! Звісно, мова йде не про смішний гострий жарт, який, можливо, ви не так сприйняли, а про справжні життєві ситуації, від яких мурашки по тілу. Подруга не зрадить вас з вашим же хлопцем, не видасть вашу роботу за свою, не говоритиме за спиною про ваше життя. Люди з такими вчинками просто отруйні, їх треба жорстко викидати із життя.

Справжній друг завжди покращить ваш емоційний стан. Він сильний і може протистояти усім вашим проблемам, він підставить своє плече, щоб захистити вас від чергової порції нещасть чи негативу. Він буде поряд, бо знає, що ви на його місці вчинили б так само.

Справжній друг не буде лестити. Він реально дивиться на ситуацію і скаже, якщо ця сукня справді вам не личить.

Попри ваші недоліки буде поряд. Він розуміє, що люди особливі і вами міг керувати гнів, вам потрібен час чи щось інше, але це не буде приводом кинути вас навіть на трохи.

Дружба – це одна душа, яка живе в двох тілах; і одне серце, яка живе у двох душах.

Аристотель.

Друг — це той, хто першим піде до вашої життєвої армії і захищатиме вас не гірше за броню. Навіть якщо ви будете не праві, він скаже вам про це, але буде на вашому боці. І навіть якщо ви програєте битву, то він скаже: «Ми ще не програли війну», подасть руку і ви разом встанете.

Інколи світло з життя просто зникає, ми потребуємо ліхтарів, які освітлювали б наш життєвий шлях. І цей ліхтар — справжній друг. Без друзів ми б і далі блукали.

Бережіть своїх ліхтарів і будьте самі ліхтарями для них.

Проаналізуйте те, що відбувається у вашому житті зараз. Послухайте розмови найближчих людей. І якщо ці люди — справжні друзі, то обійміть.

Маєте справжніх друзів?

NataM
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: