Справжній скарб за копійки: 15 секретів застосування господарського мила

Не усім відомо те, що господарське мило можна використовувати не лише для прання одягу. Це чудовий дезінфікаційний засіб, яким інколи навіть миють підлоги в пологових будинках.  Для Вас ми підготували справжню пам’ятку з застосування господарського мила, після якої ви зрозумієте, що воно повинно бути в кожному домі. 

1. Дрібні подряпини та порізи на шкірі можна змастити шаром господарського мила – так ви утворите захисний бар’єр, який буде заважати інфекціям проникнути у рану. 

2. Після сильного удару радять змастити забите місце господарським милом, воно, наче холодний предмет, запобігає утворенню синців. 

3. Щоб зменшити симптоми нежиті, можна просто вмочити ватні диски в мильний розчин господарського мила та обробити ним носові пазухи. 

4. Деякі хірурги використовували господарське мило, як спеціальні рукавички – якщо намилити руки й залишити підсохнути – то утвориться чудовий захист для шкіри. Звичайно, офіційних доказів цьому немає, але кажуть, що тоді навіть при порізі під час операції ризик зараження мінімальний.

5. При нариві слід змішати господарське мило з цибулею та цукром в однакових пропорціях та нанести суміш на ніч під пов’язку. 

6. Чудова профілактика грибку стоп: просто змочувати ноги в розчині господарського мила, а потім ще обробляти ноги йодом.  

7. Також господарське мило допомагає уникнути неприємного подразнення після гоління. 

8. Якщо господарським милом часто мити голову, можна позбутися від лупи і ламкості волосся, а самі вони стануть густішими.

Пошепки

9. Також ним рекомендується вмиватися мінімум 2 рази на тиждень, щоб шкіра виглядала молодо і красиво. Після вмивання на обличчя потрібно наносити живильний крем.

10. Господарське мило чудово допомагає від опіків. Відразу ж намильте місце опіку господарським милом і дайте йому підсохнути.

11. У разі укусу собаки необхідно докласти марлю або бинт до ушкодженого місця, змочений в мильному розчині.

12. Господарське мило послужить дезинфікуючим засобом для предметів особистої гігієни (гребінців, мочалок, зубних щіток). З вечора їх потрібно намилити, а вранці ретельно промити. Фахівці рекомендують проводити таку процедуру хоча б раз в 3 місяці.

13. Щоб продезінфікувати ротову порожнину, слід періодично замочувати зубну щітку в розчині господарського мила на ніч. 

14. Господарське мило також допомогає зняти набряк при ударах, потрібно просто приготувати розчин й натерти ним уражене місце. Повторити декілька разів.

15. Щоб на п’ятах не утворювалися рани та тріщини, потрібно замочувати ноги у спеціальних ванночках:  2 л  гарячої води, 1 чайної ложки соди і 1 столової ложки наструганого господарського мила.

Ось скільки методів використання господарського мила налічила ми! Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може заміняти методи традиційної медицини та косметології. Даний матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть у вас виникнути про стан здоров’я.

Ви знаєте ще інші методи?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector