Справжня краса розкривається після 40! І нехай молоді дівчата енергійніші, та із старшими жінками вони навіть поруч не стоять!

Сучасні жінки геть голову втратили з цими ін’єкціями вічної молодості. Навіть серед моїх подруг вже немає жодної, яка б щось собі десь не колола… То губи, то ніс, то шия. І у всіх них одна мрія: виглядати не на 50, як воно є насправді, а на 20. І нічого, що в деяких з них уже є тридцятирічні діти.

Але краса, якщо бути чесним, починається зовсім не з губи чи шкіри. Як показує опитування, яке провели серед чоловіків нещодавно, найбільше в жінках приваблює їхня впевненість. От якщо жінка несе себе, як справжня королева, то її так і сприймають. І всім байдуже, ходить вона до косметолога чи ні.

Ще одна річ, яка робить жінку привабливою – почуття стилю. Але це не означає, що треба одягати мініспідниці та виходити на вулицю в бюстгальтері. Мова йде про вміння стильно підкреслити свої переваги та приховати недоліки.

А ще чоловік приваблює вік. Так-так, вам не почулося. Більшість з опитуваних звернула увагу на те, що жінки старшого віку їм подобаються значно більше, ніж молоді. Бо тільки десь після 35 вони набираються тієї справжньої вроди та мудрості, які роблять їх неймовірними. Правду кажуть: жінка, як хороше вино – з роками стає все кращою.

І ось що дуже на це впливає

1. Народження дитини

Іноді жінці може здаватися, що після пологів вона виглядає якось не так, тіло вже не те… Та насправді саме після вагітності жіноча психологія змінюється раз і назавжди. Жінка краще розуміє себе та свій організм, вона цінує себе та те, на що здатна. Починається нова ера її жіночності.

2. Досвід

Молоді дівчата дійсно дуже гарненькі. Але є одна деталь, яка старших жінок робить ще кращими. І це ніщо інше, як очі. Очі дорослої жінки сяють життєвою мудрістю, пережитими злетами та падіннями, відвертістю та силою. Це дуже впливає на зовнішність. Додає якого шарму, впевненості… І більше жоден чоловік не бачить у тих очах легковажності чи сліпої віри. Жінка, яка має за спиною великий досвід, стає особливо магнетичною.

Якщо вас зацікавила ця стаття, читайте більше за посиланням: https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

3. Правильний чоловік поруч

Пошепки

Як показує статистика, після 35 більшість жінок уже має шлюб, який триває кілька років. А в хорошому шлюбі, як нам усім відомо, розпускаються навіть найбільш занедбані квіти. Правильний чоловік поруч дає жінці розкрити всю свою красу, впевненість та харизму.

4. Любов до себе.

І хоча ви можете сказати, що любити себе треба в будь-якому віці… Та згадайте себе років в 20. Хіба ви тоді цінували себе на максимум? Хіба ви поважали свої бажання та рішення так, як робите це зараз? Ні, ці вміння настоюється з віком.

5. Розміреність та спокій

Коли ми молоді, нам здається, що часу на життя вже геть не лишилось. Тому ми й робимо все в темпі скаженого вальсу. А от якщо трохи пожити, то починаєш розуміти філософію буття трохи інакше. З’являється вміння тримати себе в руках, чекати, розуміти. І тут вже з’являється справжній королівський шарм…

6. Усі цифри – просто формальність

Рано чи пізно кожна жінка починає розуміти, що занадто багато думала про свій вік. У 20 їй здавалось, що життя вже прожите. У 30 – що до пенсії лишилось менше ніж 5 років. У 40 – що скоро будуть внуки, правнуки, а там і кінець. І от десь вже в 50 з’являються думки: “А що, як весь цей час я могла просто жити, а не рахувати свої роки?”. 

Тож не затягуйте. Відчепіться від себе вже зараз. І буде вам щастя.

А ви згодні з тим, що наші думки матеріальні?

Ще більше цікавих історій читайте за посиланням: https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector