Справжнє кохання надихає ставати кращими, але не змушує змінюватись

Істинне кохання в кожної пари різне, унікальне, адже не має у світі двох однакових людей. Дуже часто одна людина в парі хоче змінити іншу, підлаштувати під свої вподобання, спосіб життя. І при цьому стверджує, хіба ж ти не готовий/готова заради мене на все? Але якщо говорити по суті, то це взагалі не стосується кохання.

Любов — це не лише пристрасть, романтика та метелики в животі.

Відносини — це в перше чергу стосунки двох людей, з власними інтересами, цілями та характерами. У нас виникають конфлікти з батьками, братами та сестрами, друзями, так чому не може бути суперечок між коханими?

При цьому ми любимо матір, батька такими, як вони є і не збираємося  їх змінювати.

Очікувати того, що хтось зміниться марна справа. Стикнулися із тим, що ваш партнер не відповідає очікуванням? Тоді ви вдаєтеся до справи й всіма силами починаєте перелаштовувати людину під себе. Але кохання не терпить такого. Ми або кохаємо людину такою, як вона є, або відпускаємо.

Закохана людина стає кращою, вона хоче краще одягатися, слідкує за своїми емоціями, прагне розвитку і все це відбувається з її власного бажання. Якщо ви постійно тримаєте все під контролем, нав’язуєте свої думки, така любов скоро зникне з ваших сердець.

Потрібно поважати особисті кордони один одного, не порушувати їх. Лише тоді двоє людей в парі будуть щасливими.

Істина любов існує в парі, якщо ви робите наступне:

  • Намагаєтеся зрозуміти один одного.
  • Турбуєтеся про свого партнера. 
  • У вас схожі погляди на життя. 
  • У вас багато спільних тем.
  • Не ігноруєте один одного.

Бережіть свою кохану людину та цінуйте її такою, як вона є. Не бійтеся говорити про свої почуття. А якщо ви ще не маєте другої половинки — припиніть її шукати, просто насолоджуйтеся життям, і кохання самостійно вас знайде.

Що Ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: