Спробуй знайти зайця за тридцять секунд

Наш мозок полюбляє різноманітні тести і завдання, які стають для нього своєрідним тренуванням. Бути уважним – це чудова риса, яка буде корисною у будь-якій життєвій ситуації. Для того, щоб вдосконалити свою пильність, ми підготували для вас декілька цікавих вправ. 

Справжній детектив

Суть цієї задачі полягає в тому, що потрібно якомога швидше знайти зайця на картинці. Для  цього вам потрібно увімкнути уяву і нестандартне мислення.

Сподіваємося, що вам вдалося швидко впоратися із цим завданням. Насправді серед сучасного інформаційного потоку дуже важливо бачити деталі і не пропускати нічого цінного. 

Таблиці Шульте

Це тест, який отримав свою назву від німецького психіатра Вальтера Шульте. Найпростіший варіант вміщає 5 рядів і 5 стовпців. У них містяться числа від 1 до 25. Потрібно відшукати, показати і назвати числа в порядку їх зростання. При цьому дивитися можна тільки в центр, використовуючи периферичний зір.

Пошук відмінностей

Пошепки

Це один із найпростіших і водночас найцікавіших способів розвинути свою уважність.

Цікава прогулянка

Ви можете працювати над своєю пильністю навіть під час звичайної прогулянки парком чи дорогою на роботу. Для цього вам потрібно самостійно придумати для себе якесь завдання. Наприклад, рахувати усе зелені автомобілі або певний вид дерев. 

Мобільні додатки

Це чудовий спосіб задіяти свій смартфон для корисних цілей. Пошукайте будь-які додатки, пов’язані з логікою та увагою і прокачуйте свої вміння. 

А ви працюєте над своєю пильністю?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector