Спробуй знищити в собі відмінницю – і насолоджуйся життям

Мені 40 років і моє улюблене заняття – копирсатися в собі. Цькувати себе за те, що мало досягнула, не була наполеглива на роботі, не заробила на квартиру, машину, не маю бездоганний вигляд, не знайшла ідеального чоловіка. Щовечора я лягаю в ліжко і кілька годин страждаю від цих думок.

І я переконана, таких нас багато. Тих, кого виховали батьки з комплексом відмінниці. Усе життя ми за чимось женемося, намагаємось догодити іншим і, як трагедію, сприймаємо кожну помилку. А що потім залишається? Виснаження і невдоволення. Життям це важко назвати.

А що як зупинитися і перестати гнатися за своїми ідеалами. Знизити очікування до інших і самої себе. Ви просто людина, не бог, аби все вміти, все встигати й усім подобатися.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланням – https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Варто лишень збагнути це  – і життя зміниться. Ви нарешті почнете вільно дихати, без докорів сумління дозволите собі паузу, відпочинок, сльози й навіть помилку.

Пошепки

І нехай інші засуджують і дивуються. Вони ж бо теж не ідеальні!

Дайте нарешті собі спокій! Подивіться на свої досягнення, похваліть себе! Радійте кожній хвилині й навчиться радіти дрібницям.

Відмінниця – це не завжди чудово. Краще бути успішною в якійсь одній справі! І не біда, якщо не досягли задуманого, у вас неодмінно вийшло чудово щось інше.

А тепер усі відкладіть справи – і зробіть паузу на каву. Насолодіться миттю і посміхніться собі! Ви молодець!

А ви теж постійно копирсаєтесь в собі? Як з цим боретесь?

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тут – https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector