Спробуйте вирішити цю математичну задачку — приблизно 3 мільйони користувачів Фейсбуку розгублені

Логічні головоломки і загадки завжди були захоплюючим заняттям для багатьох людей. Однак іноді здається, що ми переоцінюємо наші власні математичні навички. Для деяких це легко і природно, а іншим треба добре подумати, перш ніж знайти відповідь. Але наведене тут математичне рівняння підірвало мізки багатьох людей і змусило засумніватися в своїх здібностях навіть найгостріші уми.

Рендалл Джонс запропонував користувачам Facebook математичну головоломку, він просто позбавив усіх спокою. Рівняння складається з чотирьох рядків з додаванням чисел і результатів. І тільки останній рядок залишився без вирішення.

Не кидайтеся відразу вниз поста перевіряти відповідь, посидьте і подумайте, поміркуйте. Серед 3,1 мільйона коментарів з усього світу більшість людей пропонують дві відповіді: 40 і 96.

Давайте розглянемо обидва правильних варіанти, так як для вирішення завдання використовувалися різні логічні стратегії.

Відповідь: 40.
У цьому випадку люди додавали результати попереднього рядка в наступний, отримавши шаблон таким чином:

1 + 4 = 5

5 + 2 + 5 = 12

12 + 3 + 6 = 21

21 + 8 + 11 = 40

Відповідь: 96.

Люди отримали таку відповідь, коли подивилися на рівняння під іншим кутом. Вони помножили перше число на друге і додали результат до першого числа. Ось шаблон:

1 + (1 x 4) = 5

2 + (2 x 5) = 12

3 + (3 x 6) = 21

8 + (8 x 11) = 96

Була ще одна популярна відповідь, заснована на використанні різних систем з числами, включаючи десяткові і п’ятерічні системи. Не було потрібно ніяких додаткових математичних дій, треба було просто переводити числа. Третя правильна відповідь — 201.

У вас вийшло 40, 96 або 201? Або, може бути, ви знайшли інше рішення для цієї математичної загадки? Поділіться своїми припущеннями в коментарях, будь ласка.

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: