Стала свідком неприємної ситуації у аеропорті. Спершу хотіла допомогти, але передумала

Я працюю стюардесою у Німеччині, місто Франкфурт. Невеликі перельоти, рідко бувають якісь довгі пересадки.

І нещодавно стала свідком одної ситуації, де головним героєм була жінка з москви:

росіянка стояла біля стійки реєстрації та про щось голосно кричала. А інші пасажири, очевидно, не були на її боці, не підтримували, а тільки кричали якісь слова німецькою та знімали її на відео.

Виявилося, тоді жінка летіла зі Стамбулу (Туреччина) до Канкуна (Мексика) з пересадкою у Франкфурті (Німеччина). Однак, її не пустили та транзитний рейс та заборонили політ. 

– Це все через те, що я росіянка. Чому мене тут так принижують? Я вимагаю пояснень! Чому я могла купити квитки, заплативши свої кошти, а працівники відмовляються надати мені необхідні послуги? – кричала жінка та погрожувала поліцією.

На щастя, першими до неї підійшли якраз охоронці. Вона одразу язика прикусила. Її відвезли у зал очікування, обіцяли зв’язатися з російським консульством та вирішити цю “проблему”.

Але навіть я розуміла, що цю панянку ніхто нікуди не випустить.

Нема чого такій заразі по світу ходити.

І це не поодинокі випадки. Зараз росіян не любить весь світ – комусь відмовляють у ресторані закордоном, когось не хочуть заселяти у готель. Зараз весь світ чудово розуміє, на які звірства можуть піти ці нелюди. Тому хочуть вберегти себе, в першу черг, від таких “гостей”. 

Чого навчила мене ця історія: 

Війна показала хто є хто. І тепер цей народ пожинає свої плоди. А це ще початок. Скоро взагалі росія буде за залізними дверима і всі росіяни відпочиватимуть хіба на болотах. А хоча…Вони до цього вже помалу звикають.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з нами читач сторінки “Пошепки”. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними. Напишіть свою історію і команда наших редакторів поділиться нею з іншими читачами. Надсилайте на пошту [email protected]

А ви погоджуєтеся з таким “передбаченням”? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

Daryna
Adblock
detector