Стали відомі імена загиблих під час ракетного обстрілу у Львові – мати та сестра працівника медіа “Варта 1”

У ніч на 6 липня ворог вдарив по житловому багатоквартирному будинку міста Лева. Станом на 09:00 було відомо про 4 жертв цієї атаки. Двоє загиблих – це мати та сестра працівника медіа “Варта 1”.

Власне, звати загиблих – Анастасія Сенів та Мирослава Садова: “Вони сім’я нашого вартового Володимир Садовий – рідна сестра та мама”, – написав Ігор Зінкевич, керівник громадсько-політичного об’єднання “Варта”.

Ворожа ракета влучила просто у будинок, в якому мешкали загиблі. Мої щирі співчуття, Володя… Уляна Садова. Ми горюємо разом з вами,– написав він.

Це трагедія для усіх нас, для кожного львів’янина, бо це вкотре нам підтвердило, що немає нічого святого в ворога. Людське життя для нього нічого не варте. А те, що ми живемо у Львові, – не означає що ми живемо в безпеці, бо війна тут і зараз, – констатував очільник “Варти”.

Разом з тим, за його словами, від цієї війни страждає не лише Схід та Південь, як багато хто міг думати, – через це вторгнення Росії страждають усі по території нашої держави.

Задумайтесь над тим, коли вчергове прогортуєте й ігноруєте збір для воїнів. Чи просто живете так, наче вас це не стосується. Ми маємо всі працювати зараз не для збагачення власної кишені, а задля того, аби перемогти ворога, покарати його, щоб така біда ніколи більше не торкалася нашого міста й України в цілому,– вказано у джерелі.

Пошепки

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector