Старенька попросила очистити їй нігті. Але те, що зробила медсестра, вразило весь Інтернет

Люди в нашому суспільстві дуже цинічні та принципові.

Інколи складається враження, що ми живемо в середньовіччі. І це все знаходиться в глибокому контрасті поряд з технічним процесом та величезним потоком інформації. Але не все ще втрачено, і ця історія цьому свідчення.

Наша героїня Брендалін Мей Портер працює медсестрою в будинку для літніх людей. Вона щодня доглядає за людьми похилого віку. Жінка намагається не лише допомогти їм фізично в буденних справах, але і провести останні роки свого життя достойно. 

Так, її запис в соціальній мережі зібрав мільйони вподобань.

«Я сьогодні фарбувала нігті однієї з наших нових мешканців і вона захотіла прозорий лак. У відповідь, я запропонувала щось веселіше, адже прозорий це дуже банально. На що вона відповіла мені: «Мої руки старі та некрасиві, я не хочу привертати до них зайву увагу».

«Тоді я обережно сказала їй:« Ваші руки розповідають історію всього вашого життя. Вони відображають любов, і радість, і напевно пережили багато пригод. Ці руки ніжно торкалися ваших рідних і скільки доброго зробили ». Після цієї розмови, ми вирішили, що їй найбільше підійде рожевий».

Хіба не прекрасно? На цьому світі ще живуть люди, які знаходять прекрасне навіть там, де його немає. Не забуваєте робити добрі справи, адже в цій суєті щоденних справ є хтось, хто так потребує хвилинки вашої уваги. 

Ви згідні  з цими твердженнями?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector