Старенький сусід-сантехнік врятував мою пральну машинку і дав декілька дієвих порад. Повірте, це варто спробувати!

Рік тому ми з чоловіком переїхали на власну квартиру. Меблі та дизайн я обрали тільки найкращі, особливо у ванну кімнату. У магазині купила найдорожчу правильну машинку за рекомендацією консультанта. Читала відгуки і всі нахвалювали ту модель.

Однак, через 2 тижні вона просто перестала вмикатися. Не відкривалася кришка, барабан погано крутився. Тоді я так розлютилася, що вже хотіла йти до магазину та оформлювати повернення. Але тут на допомогу прийшов старенький сусід пан Микола. Він допоміг відремонтувати машину і розповів декілька “секретів”, як зберегти пральній машинці довголіття та на марно не витрачати гроші.

1. Провітрювати баран після кожного прання. Воно допомагає уберегти всі деталі від іржі, а у гумовій прокладці не з’являтиметься пліснява та інші мікроби. Тому варто хоча б відкрити барабан на 1 годину. 

2. Завжди перевіряти кишені перед пранням. Бувало, що з джинсів забуду дістати залізні копійки, картку пластикову чи іншу дрібноту. А це дуже погано, адже такі дрібні деталі можуть потрапити у зливний насос та забиватимуть канали. Як результат – нова машинка, гірше – ремонт у сусідів, яких ви затопили.

3. Забути про кондиціонер. Коли пан Микола показав мені внутрішню стінку машинки, то мене ледь не знудило – все у чорних патьоках та нальоті. І це через кондиціонер для прання. Так, я не сперечаюся, що вони дуже корисні для нашого одягу, допомагає зберегти колір, але дуже шкодять машинці. Через те, що рідина може не розчинитися до кінця, на стінках утворюється такий слиз, який є ідеальним місцем для розмноження плісняви та бактерій.

 4. Знати міру у одязі. Особливо це стосується господинь, які за один раз кидають у барабан постіль, білизну, штани та ще зверху рушник – так грішить моя мама. Однак, машинка може не витримати такого навантаження. А якщо ще поставити на швидкий режим, то вона взагалі зупиниться та не працюватиме. Краще розділити одяг на “секції” та не вмикати потужний режим. 

Здається, що це старі “совкові” поради. Але вони мені дуже допомогли, тепер баран справно працює, то ще одяг цілий та гарно пахне!

А які поради знаєте ви? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector