Старість – це час для мудрості чи деменції? Як розпізнати унікальний розум у зрілому віці

Ми звикли вважати, що з віком людина втрачає здоровий глузд. Хай би якими гарними не були притчі про надзвичайно мудрих старців – на ділі все не так. В реальному житті більшість пенсіонерів мають далеко не ідеальне життя. Через фінансові проблеми та постійні стреси страждає їхнє здоров’я.

Та ви помічали, що часом трапляються люди з ясним розумом в 90, або ж навпаки – особи з інтелектуальними проблемами всього в 50. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланням – https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Є ознаки, за котрими легко розпізнати, чи має літня жінка гарний інтелект:

1. Почуття гумору. Усі добре знають, що вміння жартувати  – ознака розуму. Гумор – чудовий спосіб розв’язати будь-яку проблему.

Пошепки

2. Самокритичність. Ще одна ознака високого рівня інтелекту – вміння тверезо оцінити ситуацію, визнати свої помилки та виправити їх. Часто літні люди надто вперті, та якщо вони розумні – поступаються в потрібний момент.

3. Здатність слухати. Мудра людина завжди вміє вислухати іншого, а тоді дати пораду. Вона терпляча та розсудлива. Ніколи не нав’язуватиме іншим власну думку. 

4. Сарказм. Здатність з іронією ставитися до життя, реагувати на проблеми. Наприклад, кожна літня людина має проблеми зі здоров’ям. Та мудра з іронією реагуватиме на них, адже таке воно життя.

Зустрічати старість треба гідно. Не страждати через зморшки чи хвороби, а вражати оточення мудрістю. Згодні?

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тут – https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector