Стійкі плями з підвіконня зникнуть швидко і без сліду

Підвіконня піддається різним забрудненням, а як з ними ефективно впоратися, знає далеко не кожен.

Більшість з нас володіє пластиковими підвіконнями, які потрібно вміти ретельно очищати. Якщо від пилу достатньо буде лише однієї ганчірки, то стійкі плями доведеться відмивати агресивнішими засобами. Сьогодні ми вам розповімо, як робити це правильно. 

Чим відмити пластикове підвіконня

1. Сліди фломастерів, йоду, зеленки відмиваються засобами для миття скла на основі нашатирного спирту.

2. Для стійкіших плям змішайте відбілювальний пральний порошок з водою та нанесіть цю кашу на пляму. Залиште на 15 хвилин, а потім змийте водою. 

3. Господарське мило обгорніть капроновим носком: така мочалка ідеально очистить підвіконня.  

4. Плями від іржі необхідно видаляти оцтовою есенцією. Але це потрібно робити в гумових рукавицях, адже кислота здатна завдати шкоди вашій шкірі. 

5. Хлоровмісний відбілювач поверне вашому підвіконню втрачену білизну. Достатньо нанести на 7 хвилин та змити за допомогою губки. 

6. Харчова сода зарекомендувала себе як ефективний засіб для боротьби з чорною пліснявою. Приготуй рідку кашку з соди і води і нанеси її на уражені грибком ділянки. Через 30 хвилин протри поверхні губкою і змий водою.

7. Якщо вищеперелічені засоби не надали бажаного результату, є чудове рішення: клейкі плівки, які приховають усі недоліки.

Як Ви боретеся з плямами на підвіконнях?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector