Стиль кежуал для жінок 50+: 10 ефектних образів 2021

На вулицях сучасних мегаполісів кожен день можна побачити мільйони людей, вбрання яких дуже складно назвати традиційними.

Більш того, іноді практично неможливо зрозуміти, до якої саме стильової групи належить те, що наділа на себе певна людина. Якщо виникають подібного роду сумніви, то без винятків можна стверджувати, що перед нами стиль кежуал.

Перевагою цього стилю є його комфортність та практичність. Він в собі поєднує прості базові речі зі складними деталями та аксесуарами.

Щоб базові речі мали неповторний та яскравий вигляд, слід використовувати різноманітні текстури та аксесуари:  денім, бавовна, трикотаж, шерсть, годинник, шарфи, окуляри.

Щоб образ був витонченим та елегантним, слід обирати речі прямого крою та поєднати з вдалими аксесуарами. 

Зверніть свою увагу на анімалістичний принт – його даремно бояться жінки. Перш за все, вибирайте речі не дуже контрастні, яскраві, а от базою для них мають бути нейтральні позиції. 

Альтернатива класичним джинсам – чінос в стильному відтінку хакі, який найкраще поєднується з чорним одягом.

Стиль кежуал для жінок 50+: 10 ефектних образів +2021 - 6

Щоб видовжити силует та зробити його стрункішим, одягніть вузькі джинси з вільним верхом. Ідеальним доповненням стане вільний жакет. 

Не уникайте також класичних прямих темних джинсів, яких можна використовувати для створення різноманітних образів.

Строкаті блузки мають надзвичайно ефектний та презентабельний вигляд, особливо, якщо поєднати з чорним низом та сірим піджаком.

Універсальний варіант – білі штани, з допомогою яких можна створити різноманітні кежуал-образи. Поєднуйте з легкими та яскравими речами. 

Стиль кежуал для жінок 50+: 10 ефектних образів 2021 - 10

Білі штани гармонійно поєднуються з сорочкою вільного крою. 

Мінімалістичне чорне плаття повинно бути в гардеробі кожної жінки. Середня довжина та прямий крій вдало поєднуються з різноманітними аксесуарами.

Зверніть свою увагу на кежуал, адже завдяки цьому стилю ви будете відчувати себе комфортно та виразно. Створюйте неймовірні та органічні образи.

Якому стилю ви віддаєте перевагу? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector