Стиль собачки: Квартал-95 зробив це краще, ніж Потап і Настя

Актори заспівали про символ нового року

В новорічну ніч за традицією українців розважатимуть найпопулярніші зірки гумористичних шоу. Студія Квартал 95 готує дещо незабутнє. Одним із роликів буде нова пародія на відомих виконавців Потапа та Настю Каменських.

«Стиль собачки»  Зеленський та його молода команда перетворили популярну композицію на гумористичний різдвяний хіт.

«Чтобы было всегда лаве,

Чтобы были дома и тачки,

Нужно включить «Квартал»

В этот год собачки.

В бокалах праздник искрится,

Вокруг любимые лица,

Тебя скучать мы не дадим,

Ты – не один.

Давай-давай,

«Квартал» встречай!», – заспівали актори.

Разом з ними виступили і їх улюбленці та символи нового року – песики у кумедних костюмах, які відображали образи та настрій їх господарів.

Так, золотистий ретривер в класичному костюмі з червоним метеликом виявився справжньою копією Степана Казаніна, грайливий джек-рассел зіграв «двійника» Володимира Зеленського, розкішна китайська чубата «приміряла» костюм такого ж яскраво-червоного кольору, як у Олени Кравець, а маленький, але гордий доберман нагадував Міку Фаталова не тільки зовні, але і за характером.

«Двійника» Євгена Кошового зіграв харизматичний мопс, Юрій Корявченков насолоджувався на зйомках компанією дружнього англійського бульдога, доброзичливий і спокійний шарпей в стильному чорному піджаку став схожий на Юрія Крапова, а для Олександра Пікалова кращим чотириногим напарником виявився французький бульдог.

Що ж дивіться, що з усього цього вийшло:

 

admin
Загрузка ...