Стиліст зробив жінці таку стрижку, що тепер її не впізнати

Швидке перевтілення.

Жінки люблять покращувати свою зовнішність і через це часто експериментують. Наша головне героїня —  Керрі Грюндхофер, якій вже 41 рік, наважилася на кардинальні зміни. Жінка звернулася до професіоналів, які допоможуть їй змінити імідж.

Жінка віддавала перевагу класичним жіночим зачіскам, однак вона розуміє, що з віком все важче доглядати за довгим волоссям. Постійно потрібно підфарбовувати сивину та й за структурою воно стає зовсім іншим. 

Сивина — це не вирок, й не усім слід постійно підфарбовувати корені. Інколи такий відтінок волосся можна перетворити на вигідну зачіску, а все за допомогою правильної стрижки. 

Ось і для Грюндхофер вона вигідно підкреслила риси і дозволила прикрасити відкрите обличчя. Загалом образ доповнили красивим намистом і сережками.

Керрі вразила родичів такими змінами, вони усі були в захваті. А жінка щаслива, бо їй вдалося здолати страх перед експериментами. 

Стереотипи заважають нам жити так, як ми цього насправді прагнемо. Потрібно насолоджуватися життям й щодня приймати рішення, які подобаються нам, і байдуже, що скажуть інші. Це стосується не лише іміджу, а й стосунків, роботи… не потрібно чекати на схвалення. 

Ви б наважилися на кардинальні зміни у вашій зовнішності?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: