Стилісти закликають не купувати ці 5 речей в 2020 році

Як усім відомо, ті речі, які були хітами в попередньому сезоні через декілька місяців можуть стати справжніми антитрендами.

Сьогодні ми вам розповімо, від яких речей слід позбутися, щоб завжди мати стильний та актуальний вигляд.

Хутряна жилетка

Безумовно, хутряні жилети були справжнім трендом, але сьогодні час сховати їх подалі. Правда, позбуватися цих жилетів не варто. Стилісти впевнені, що через кілька сезонів вони знову повернуться в авангард моди.

Чоботи на тракторній підошві

Ніхто не буде заперечувати, що таке взуття є дуже зручним. Правда, воно стало неактуальним ще минулого сезону. Тракторна підошва є грубою та не жіночною. Обираєте елегантне та зручне взуття на невеликому каблуці або плоскій підошві.

Легінси з джинсовим принтом

Пошепки

Стилісти вже багато років твердять – позбудьтеся від таких легінсів. Прямі вільні моделі джинсів є справжнім трендом, а така річ гардеробу є дешевою та вульгарною. 

Легінси зі шкіри

Шкіра дійсно є справжнім трендом цього сезону. Однак це стосується спідниць, брюк, сорочок, але ніяк не легінсів. Вони лише здешевлюють образ. 

Короткий светр

Цю річ потрібно обирати дівчатам з ідеальними параметрами. Насправді, оголений живіт має безглуздий та недоречний вигляд. Жіночними є кофти, які йдуть в розмір. Вони більш акуратні, жіночні й елегантні.

Неможливо скласти сучасний образ, включаючи в нього застарілі речі. 

У Вас присутні в гардеробі ці речі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector