Стильна і актуальна стрижка сезону 2020-2021 — високий каскад

Каскад — це прекрасне рішення для сучасних жінок, яким не хочеться витрачати багато часу на укладку, але при цьому виглядати стильно і привабливо. 

Каскадна стрижка до плечей

Ця модель зачіски є універсальною, тому її можна обирати усім жінками, попри вік та стиль. Каскад коротше середньої довжини буде мати гарний вигляд, як на густому волоссі, так і більш рідких пасмах. Каскадна зачіска — це та стрижка, яка додає густоту навіть рідкому волоссю. Якщо хочете додатковий об’єм, зверніть на неї увагу. 

Каскад з високою верхівкою

Якщо у вас широкий овал обличчя, то такий каскад — ідеальний для вас варіант. Саме ця зачіска пом’якшує занадто широкі чи незграбні риси обличчя. Добре підібраний чубчик і красивий відтінок зроблять образ цілісним. Тому сміло обирайте каскад для корекція лиця.

Важливо вміти правильно вкладати, адже все залежить від структури та типу волосся. Мають гарний вигляд на такій зачісці омбре, балаяж, шатуш. Обирайте мелірування на власний смак. Це дозволить зробити ваш образ більш яскравим і підкреслить вашу індивідуальність.

Каскад середньої довжини

Ця довжина волосся дозволяє робити різні експерименти. У вас є безліч варіантів, зокрема як плавно-перехідні шари, так і різкі, більш рвані. Можете поєднувати каскад з чубчиком, особливо актуальним є асиметричний чубчик. Щодо фарбування, то відтінок залежить від вашого кольоротипу. 

Кому підійде каскад

Ця зачіска має безліч різноманітних варіантів та видів, тому будь-яка жінка може обрати для себе підходящий варіант. Різні моделі можуть бути виконанні на різному типі волосся, тому каскад підходить і для рідкого, і для густого волосся, оскільки одна і та ж зачіска може додати об’єм, або навпаки — забрати зайву густину. Також можна підібрати ідеальний варіант як на кучеряве, так і на пряме волосся. За допомогою цієї стрижки ви можете приховати недоліки обличчя і підкреслити гарні риси.

Каскадна стрижка буде стильною та актуальною, якщо ви врахуєте ще свій тип обличчя та зовнішності. Каскад — дуже різноманітна зачіска, тому кожен тут знайде щось собі до смаку.

Вам подобається такий варіант зачіски?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: