Стильна стрижка пікс-боб: 20 чудових варіантів

Багато дівчат просять перукарів зробити їм стрижку, яка майже не потребує укладання. Проблема таких зачісок в їх простоті, так що якщо ви все ж таки зважитеся на стрижку плюс щоденні укладання, ви не тільки виділитеся, але і створите образ дуже доглянутої леді.

Стрижка пікс-боб відноситься саме до таких зачісок — укладати її потрібно щоранку, надаючи волоссю об’єму. Зате з якою елегантністю ви будете носити її весь день!

20 чудових варіантів модної стрижки пікс-боб

Назва зачіски має цікавий секрет: вона названа в честь … Кого б ви думали? Модної породи кішок, які трохи нагадують рись, з милим коротким хвостиком.

▪▪▪

▪▪▪

▪▪▪

▪▪▪

▪▪▪

Якщо ваша мета — не екстраординарний гламур, а просто жіночна елегантність, ви полюбите пікс-боб. Тут немає помітно-молодіжної асиметрії (винятком може бути тільки чубчик), голеної потилиці або чола — тільки філірування. Але все ж стрижка виглядає сучасно.

▪▪▪

Якщо у вас тонке волосся, зачіска підійде вам ідеально, особливо якщо вам зроблять колорування, градуювання (але без фанатизму). Ці ж прийоми підійдуть і власниці кучерявого волосся.

Пікс-боб на коротку довжину

Пікс-боб, виконаний на коротку довжину, плюс косий чубчик — це варіант стрижки, який зустрічається найчастіше. Максимально укорочене волосся трохи нагадує чоловічу стрижку — але якщо форма вашого обличчя округла, правильна зачіска тільки підкреслить вашу жіночність.

▪▪▪

▪▪▪

Подовжена стрижка пікс-боб

Варіант на більш довге волосся підійде не тільки жінкам, а й молодим хлопцям. Ця стрижка відрізняється подовженими пасмами ззаду — спереду ж вона коротка, з чубчиком.

Майстер може зробити її різною — бунтарською, класичною, помітною … Загалом, на ваш смак.

▪▪▪

▪▪▪

Пікс-боб з довгим чубчиком

Подовжений чубчик, зачесаний набік, доповнює пікс-боб краще за інших. Вона однаково «зірково» вписується в образ як дами у віці, так і дівчат-старшокласниць.

▪▪▪

▪▪▪

▪▪▪

▪▪▪

А щоб чубчик не набридав, ви можете змінювати способи укладання. Косметичні магазини дають нам для цього дуже великий вибір засобів — скажімо, ви можете зафіксувати чубчик за допомогою мусу або гелю, або зробити ще оригінальніше — оформити волосся воском.

Вийде образ, з яким не соромно навіть вийти в театр, доповнивши гарну зачіску ошатним одягом і блискучим кольє.

Так, пікс-боб вимагає укладання — але всього 10 хвилин часу. Зате виглядає вона після цих десяти хвилин на мільйон!

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: