Стильне поєднання модних принтів 2020

Сьогодні ми поговоримо про основні принти 2020 року та з чим їх найкраще поєднувати.

У сезоні 2020 року актуальні 6 принтів, як їх грамотно носити?

1. Клітинка

Цей принт не буде втрачати своєї актуальності ще найближчі 5 років. Клітинка чудово візуально видовжує образ. Можна обирати різні види цього принту: діагональний тип клітини, середній розмір, гусяча лапка, дрібна клітинка.

2. Смужка

Смужка  – це вже класика, яку можна використовувати у будь-яку пору року. З нею можна отримати стильний повсякденний образ, а також використати в інших стилях, щоб зробити образ більш виразним. Чудовим варіантом є смугаста сумка. 

3. Горох

Також відноситься до ідеальних класних принтів. Саме цей малюнок додає жінці шарму та елегантності. З його допомогою можна створити оригінальні жіночні образи. 

4. Геометрія

В образі геометрія досить витончена, попри її суворість. В такому одязі ви обов’язково виділитеся з натовпу. Оптимально вибирати не надто помітну геометрію не дрібного розміру, тоді врівноважувати принт не доведеться. 

Пошепки

5. Анімалізм

Пітон, зебра, леопард – найбільш трендові варіанти. Найважче з цими принтами – не переборщити. Адже якщо втратити почуття міри, то можна створити провальний образ. Анімалістичний принт найкраще поєднується з лаконічними речами.

6. Квіти

Що може бути більш жіночне, ніж флористика. Саме з її допомогою дизайнери створюють ніжні та романтичні образи. Але з квітами також потрібно бути обережними. Троянди на плаття вас додадуть віку,  ромашки спростять. Тому будьте особливо обережні з квітковими зображеннями.

Пам’ятайте, що під час вибору принту потрібно дотримуватися золотої середини.

Вам була корисною ця інформація?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector