Стильні і модні стрижки для повних дам, які омолоджують

Існує помилкова думка, що у худеньким дівчатам пасує якщо не все, то майже все. Це стосується і нарядів, і зачісок. А пухкенькі обмежені у виборі. Насправді це тільки частково правда. Для повних дівчат існує величезний вибір зачісок, за допомогою яких можна освіжити будь-який образ, зробити дівчину більш юною і привабливою. А якщо ви дама після 40 років, якій потрібно приховати вікові зміни і перші зморшки, то і на такий випадок знайдеться модна зачіска і пухкі щічки не стануть на заваді.

Нерідко в статтях в модних журналах можна прочитати про те, що стилісти не рекомендують занадто короткі стрижки для повних, аргументуючи це тим, що така зачіска робить важчими риси обличчя і підкреслює повноту. На мій погляд це дуже спірне твердження.

Погодьтеся, пані з короткою стрижкою прекрасно і стильно виглядають

***

В першу чергу повним жінкам краще відмовитися від занадто довгого волосся. Найчастіше така зачіска незручна в повсякденному житті, тому власниці довгого волосся фіксують його в хвіст або пучок. Це тільки підкреслить повноту — всю увагу будуть залучати пухкі щічки, а голова з прилизаним волоссям буде виглядати непропорційно маленькою по відношенню до тіла, що підкреслить огрядність фігури.

На фото вдалі приклади довгого волосся — зліва у дівчини стійкий прикореневий об’єм, який балансує фігуру, а праворуч волосся зібране в об’ємну зачіску, яка також виглядає гармонійно зі всієї фігурою

Звідси друге правило — додаємо об’єм волоссю за допомогою стрижки та укладки, тоді вся фігура буде виглядати гармонійно.

Третій важливий фактор — форма обличчя.

Якщо у вас ідеальна подовжена форма обличчя, то можна вибрати практично будь-яку об’ємну зачіску, але особливо стильно будуть виглядають пухкенькі пані з пікс. Така зачіска додасть юнацького завзяття і допоможе створити пустотливий кокетливий образ.

Подовжений боб — унікальна стрижка, для якої існує величезна кількість варіантів укладок.

Для повних жінок з круглим обличчям найкраще підійде каскадна стрижка довжиною трохи нижче плечей. Така зачіска допоможе візуально подовжити обличчя і звузити підборіддя. Якщо волосся в’ється, то краще підкреслити цю властивість засобами для укладання, а якщо волосся пряме від природи, можна спробувати зробити м’які хвилі за допомогою конусної плойки або вирівнювання.

***

***

***

Дамам з квадратним обличчям краще не захоплюватися хвилями, а волосся близько до обличчя залишати прямим. У цьому випадку підійде подовжений боб. Дуже важливий нюанс довготривалий прикореневий об’єм, який дозволить візуально звузити обличчя. 

Справа невдалий приклад рівного зрізу, який тільки привертає увагу до квадратного підборіддя і робить його ще важчим.

Візуально подовжити пухке обличчя модно за допомогою негустого градуйованого чубчика, підстриженим на косий проділ. Ні в якому разі не варто робити прямий або напівкруглий густий чубок, це зробить підборіддя ще ширшим.

На прикладі Келлі Озборн легко розібратися як та чи інша стрижка або укладка змінює форму обличчя, підкреслюючи переваги та вади.

Якщо ви вибрали стрижку середньої довжини, то варто пам’ятати, що лінія зрізу повинна бути або вище або нижче підборіддя. В іншому випадку воно буде виглядати важким і широким.

Якщо ви хочете приховати за допомогою стрижки свої недоліки, наприклад, зморшки, в’ялу шкіру, асиметрію обличчя, що з’явилася з віком, то підійде подовжений боб або каре, які дають сильний омолоджувальний ефект.

Ще одна паличка-виручалочка для вікових дам — ​​асиметричні стрижки з подовженим чубчиком, які дозволяють створити більш стильний і доглянутий, але одночасно і легкий і свіжий образ.

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: