Страшна втрата! На Донеччині загину відомий український актор. Фото

Неможливо передати біль від втрати, коли гинуть найкращі. Молоді, талановиті, розумні, ті, що мали будувати нашу країну.

Підступний ворог відібрав життя відомого українського митця, актора Рівненського обласного музично-драматичного театру Володимира Федінчука. Цьому надзвичайно талановитому хлопцю був 31 рік. Про гірку втрату повідомив очільник міста Рівне Олександр Третяк.

“На жаль, гинуть кращі з кращих, актори, науковці, спортсмени, педагоги. Втрачаємо цвіт нації”, – написав мер.

Відомо, що Володимир народився 20 грудня 1992 року. Закінчив Теребовлянське училище культури. Був випускником Рівненського державного гуманітарного університету. Навчався на відділі “Театральне мистецтво”. Згодом влаштувався на роботу в Коломийський обласний академічний український драматичний театр. У 2016 році перейшов в Рівненський музично-драматичний театр. На сцені якого зіграв безліч яскравих ролей. Зокрема у виставах “Енеїда”, “Зерносховище”, “Скрудж. Різдвяна історія”, “Дуже проста історія”, “Калігула”, “Та не однаково мені”, “Маруся Чурай” та інші. Отримав безліч нагород.

Наприкінці 2023 року актор долучився до лав ЗСУ. Та служити довелось не довго. 22 січня захисник загинув в бою поблизу Михайлівки що на Донеччині.

Пошепки

Його колеги й досі не можуть оговтатися від втрати.

 “ТИ зустрів 2024-ий «на нулі». ТИ писав, що знаєш запах бою, що понад тиждень не вилазив з окопу, що бачив, як побратимів посікло осколками, а потім сам відчув біль в скаліченій руці. І раптом ТИ зник. Зв’язок обірвався, але надія жила. А потім звістка: ТЕБЕ більше немає з нами. ТИ загинув, як герой. В бою” – щиро зізнався директор Рівненського театру Володимир Петрів.

“Неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати. Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його”, – підкреслила хореографиня Мирослава Воротняк.

Вічна слава Герою! Низький уклін! Щирі співчуття рідним і близьким!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector