Страждаєте від тонкого волосся? 7 засобів, які ви, можливо, ще не випробували, щоб повернути своє здорове волосся

Витончення волосся є проблемою, яку багато хто з нас хочуть вирішити. За даними Web Md, середня голова дорослої людини має від 100 000 до 150 000 волосин і втрачає від 50 до 100 волосинок в день. Це нормально, але що ми можемо зробити, щоб допомогти нашому волоссю стати густішим?

Оливкова олія

Оливкова олія багата омега-3 кислотами та іншими поживними речовинами, які необхідні для загального стану здоров’я, включаючи здоров’я волосся, повідомляє сайт Medical News Today. При нанесенні безпосередньо на шкіру голови і волосся, оливкова олія сприяє зміцненню волосся. Оливкова олія також має додаткову перевагу: пом’якшує волосся і зменшує сухість шкіри голови.

Яйця

Догляд з використанням яєць може допомогти зробити волосся більш густим, згідно Medical News Today. Яйця багаті білком, який необхідний для формування сильного, густого волосся. При регулярному використанні, лікування яйцями може допомогти потовщенню і зміцненню волосся людини.

Олія розмарину

Розмарин є одним з кращих ефірних олій, коли мова йде про збільшення густоти і росту волосся, за словами доктора Акс. Вважається, що олія розмарину підсилює клітинний метаболізм, стимулює ріст волосся.

Гель алое

Багато людей вважають, що алое вера корисне для шкіри, шкіри голови і волосся. Нанесення алое вера безпосередньо на волосся і шкіру голови може допомогти зміцнити волосся. 

Кілька комерційних продуктів, які містять алое в якості активного інгредієнта, легко доступні. Ці продукти часто приймають форму гелів і кремів, які наносяться безпосередньо на шкіру голови і волосся. У більш домашньому варіанті, ви можете втирати в шкіру голови невелику кількість чистого гелю алое і залишити на 30 хвилин перед полосканням.

Кокосова олія

Кокосова олія містить жирні кислоти, які проникають всередину волосяного стрижня і зменшують втрату білка з волосся. Кокосову олію можна використовувати як до, так і після миття волосся, в залежності від типу волосся. Якщо ваше волосся має тенденцію бути жирним, ви можете зробити догляд за ніч або за кілька годин до того, як ви його помиєте. Втирайте кокосову олію в шкіру голови і все волосся. Якщо ваше волосся сухе, ви також можете використовувати олію як догляд. Звичайно, необхідні додаткові дослідження кокосової олії в якості стимулятора росту волосся, але було доведено, що вона покращує здоров’я і блиск волосся і використовується протягом століть.

Риб’ячий жир

Споживання омега-жирних кислот може допомогти поліпшити ваше волосся зсередини, так як вони заповнені поживними речовинами і білками. Прийом омега-добавки разом з антиоксидантами допомагає поліпшити щільність і діаметр волосся. Це також зменшує випадання волосся. Омега-жирні кислоти допомагають вашим клітинам працювати правильно і можуть підвищити імунітет, що призводить до поліпшення загального стану здоров’я. Дотримуйтесь рекомендацій виробника.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: