Стрижки з чубчиком: 10 стильних ідей, які зроблять ваш образ кращим

Чубчики знову в тренді.

Саме завдяки зачісці з чубчиком можна скорегувати обличчя та приховати недоліки. Щоб зробити образ свіжим та незвичайним, оберіть правильний чубчик.

Стильний короткий чубчик є легкий в догляді та укладанні. Його можуть використовувати жінки з різною структурою волосся. На які види коротких чубчиків варто звернути увагу? 

Прямий чубчик

Прямий чубчик – це класичний варіант, який допомагає максимально змінити власну зовнішність. Тут ви також можете обирати або густий чубчик, або ні, з тупим зрізом, чи трішки заокругленим, довжина також може бути різною – до лінії брів, або ж нижче. Також актуальними  залишаються градуйовані чубчики, які додають м’якості та ніжності.  

Косий чубчик

Такий варіант чубчика користується найбільшою популярністю серед жінок, оскільки додає екстравагантності, а ще чудово приховує недоліки. Однак тут варто звернути увагу на власний стиль та форму обличчя. Косий чубчик також може мати різні форми, довжини та текстури. 

Асиметричний чубчик

Такий полегшений чубчик стає самостійною ефектною деталлю зачіски незалежно від довжини шевелюри. Асиметричний чубчик можете бути рваним або градуйованим, пасує практично будь-якій формі обличчя, особливо якщо він виконаний тупим зрізом. При цьому важливо звернути увагу на волосся по всій довжині – воно має бути доглянутим. 

Вибираємо чубок в залежності від форми вашого обличчя

Овальному обличчю пасує практично будь-який тип чубчика. Тільки тут варто звернути увагу на структуру волосся. 

Якщо у вас кругле обличчя, то потрібно обирати ті зачіски, які видовжать силует обличчя. Обирайте косі та подовжені чубчики, саме вони чудово видовжать лице.

Подовжений чубчик з проділом або ж скошений на бік слід обирати власницям трикутного обличчя. Саме за допомогою таких зачісок ви зробите риси обличчя більш збалансованими. 

Прямокутному обличчю найкраще пасує косий чубчик з рваними краями, а також подовжені профільовані варіанти. 

Рівний чубчик, довжиною нижче брів, – ідеально пасує витягнутому обличчю.  

Вам подобаються зачіски з чубчиком? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector