Студент КНУ Ілля Міндарьов лишень в серпні одружився, та повернувся до коханої на “щиті”

І знову серце стискає гострий біль! Ще одного зовсім молодого українського Героя забрала ця жорстока війна. Ілля Міндарьов загинув на фронті, захищаючи свою державу від ворога.

Цей зовсім молодий, та надзвичайно перспективний парубок, який щойно отримав офіцерські погони та звання старшого лейтенанта ЗСУ. Та попри віддану службу він встигав паралельно навчатись.

Ілля з дитинства мріяв про військову кар’єру. У 2018 році хлопець закінчив Київський військовий ліцей імені Івана Богуна. Та цього йому було замало, тож він вступив до Харківського Військово-юридичного інституту Національного юридичного університету Ярослава Мудрого. 

“Старший лейтенант Ілля Міндарьов під час навчання та проходження служби зарекомендував себе як старанний, відповідальний курсант, мав гарні показники у навчанні та спорті, запам’ятався надійним, грамотним, бойовим побратимом. Був доброю, чуйною людиною, надійним другом та уважним, люблячим чоловіком” – згадують наставники харківського вишу.

Після початку повномасштабної війни Ілля отримав перше офіцерське звання та продовжив службу. Надалі навчався на заочній формі, паралельно вступивши на магістратуру в Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Цей талановитий хлопець обрав спеціальність “Міжнародне право”, адже завжди прагнув розвиватися і поглиблювати звання. Наразі викладачі згадують свого студента, як надзвичайно обдарованого. Усі вважали, що він має отримати диплом із відзнакою.

Пошепки

Ілля жив на повну, наче відчував, що має встигнути все. Лишень у серпні, кілька місяців тому захисник взяв шлюб із коханою дівчиною  Ксенією. Та молоді не встигли насолодитися сімейним щастям.

Мріяв про військову кар’єру: на війні загинув студент КНУ ім. Шевченка, який нещодавно одружився. Фото

Ілля Міндарьов до останнього подиху віддано служив українському народові. Він загинув 10 грудні о 03:10 на Харківщині у селищі Великий Бурлук. Саме туди влучила ворожа ракета “С-300”

“Низький уклін родині, яка виховала справжнього патріота. Війна забрала ще одного сина України. Вічна пам’ять і вічна слава Герою!” – написали на сторінці інституту, де навчався Ілля.

Щирі співчуття рідним Героя! Низький уклін та шана!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector