Стильні стрижки після 40: підходять навіть для рідкого і тонкого волосся

Не усім дівчатам пощастило мати густе волосся, однак зараз це вже давно не проблема. За допомогою правильної стрижки й укладки можна додати додаткового об’єму навіть найрідкішому волоссю і сьогодні ми вам розповімо як. 

Зверніть увагу на зачіски, які є ідеальними для жінок після 40! Вони освіжають, омолоджують, а ще – додають об’єму! 

Пікс

Пікс вже довгий час залишається однією з найпопулярніших стрижок, адже вона робить свою власницю екстравагантною та яскравою. Якщо ви хочете додати об’єму своїй зачісці, то в такій стрижці слід просто припідняти чубчик та верхівку. 

Боб

Якщо у вас тонке волосся, якому не вистачає об’єму, то слід звернути свою увагу саме на боб. 

Каре на ніжці

Така стрижка підходить тим жінкам, які обожнюють стримані, але водночас цікаві образи. Якщо ви власниця тонкого та рідкого волосся, то зверніть увагу саме на цей варіант. До того ж тут ви можете експериментувати, оптимальна довжина волосся дозволяє накрутити пасма.

Подовжений боб

Така зачіска є середньої довжини, яка допомогає завжди мати стильний вигляд. До того ж в укладанні не є складною. 

Каре і каскадні стрижки

Саме каскад допомагає отримати додатковий об’єм, оскільки в такій стрижці пасма розташовані на різному рівні. Під час укладки слід робити акцент на верхівку та чубчик.

Cтупінчасті стрижки – італійка

Вона може вам нагадати каскад, але в цієї зачіски є власні особливості, зокрема «шапочка», яка надає волоссю елегантності і об’єму. Це беззаперечна класика. Правда, в наш час жінки урізноманітнюють таку стрижку складним фарбуванням. 

Чи знаєте Ви зачіски, які допомагають отримати додатковий об’єм?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector