Сучасні батьки калічать дітей! Без суворого виховання вони не стануть успішними

Коли я спостерігаю, що коїться довкола – мені хочеться просто кричати. Я 54 роки працювала вчителем і бачила чимало поколінь дітей, тому знаю про що говорю.

Сучасні діти просто не мають шансів. Вони виростуть безхребетними й не матимуть жодних амбіцій. Оці європейські тренди, коли на дітей ніхто не тисне – насправді згубні. Малюки роблять, що хочуть, ніхто їх не контролює.

От навіть мої онуки – не зробили уроки, то й не страшно. Донька стверджує, що це не головне. А я бачу, що вони зовсім не розуміють, що таке обов’язки.

Раніше дітей суворо наказували, ставили в куток. Я навіть на уроках могла дати учневі по пальцях, якщо бруднив в зошиті. І що? дитина боялась і починала старатися. Згодом усі мені дякували. А зараз що? Діти взагалі не вміють писати. В зошитах каракулі та всім байдуже. Ми ж навчаємо в ігровій формі.

Пошепки

Пам’ятаю ще 20 років тому мої учні, які виїхали до Німеччини чи там Італії приїжджали й розповідали, що там їхні ровесники байдикують на уроках і нічого не знають. Вони, навіть зважаючи на незнання мови, вчилися краще. Ще й брали із собою наші підручники. Усі пишалися вітчизняною системою освіти. А зараз всі ці досягнення нівелюються.

А виховання? Це взагалі біда. Онуки ніколи не допомагають донечці по господарству. Можуть лежати й дивитися телевізор, доки донька миє підлогу чи готує. Де б це колись було? Навпаки діти все б робили, а ненька б займалась власними справами. Вони нічого не вміють, навіть яйця собі не посмажать самотужки. Це ж трагедія. Молоде покоління зовсім не пристосоване до життя.

І ось уявіть, мине 20 років, ці діти підростуть. І що вони вмітимуть? Зовсім не знатимуть, що треба гарувати, аби щось мати. Вони не досягнуть успіху. Я вже мовчу про повагу до дорослих, субординацію. Це суцільне жахіття!

Я намагаюсь пояснити доньці, що вона мусить бути суворіша з дітьми. Їх треба карати за непослух, інакше вилізуть на голову. Та вона зі мною не згодна, лишень ображається.

Скажіть, а ви як вважаєте, правильно сучасна молодь виховує дітей?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector