Сучасні діти геть розбалувані! Їсть з телефоном, засинає з телефоном та навіть у туалет з ним ходить! Ну хіба це нормально? 

Колись зовсім інші були погляди у дітей, не те що зараз! Тепер усе їм купи, усе подай, зроби…! От, наприклад, у мене є внучка Софія, їй 13 років, вона єдина дитина в сім’ї. Я усе розумію, що батьки її люблять, але, як на мене, то вже називається геть розпестили! Дитина й дня без телефона прожити не може! Їсть з телефоном, спить з телефоном, та навіть у туалет з ним ходить! Ну хіба це нормально? 

Якщо вас зацікавила ця історія, тоді шукайте більше за посиланням https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

А коли я побачила чим вона харчується, то думала взагалі серце зупиниться… Желейки, чіпси, сухарики, льодяники практично щодня у її раціоні. Якщо раптом мама з татом не куплять те, чого вона хоче, тоді можна чекати на шалену істерику!! Звісно, Оксана з Юрієм не терплять цього, тому завжди йдуть на поступки дитині. Однак трапилась нещодавно ситуація, яку точно не можна ігнорувати. Дівчинка, 13 років, уявіть собі, поцупила гроші своїх батьків, які деякий час накопичували на сімейний відпочинок. Витратила вона їх на забавки, смаколики та усіляку хімію для однолітків. Якось я їм кажу:

– Ну так не можна, щоб Софія керувала батьками, як їй заманеться! Хіба таким чином ви зможете виховати з неї добру людину? Пропоную вам якось вирішувати цю ситуацію, поки ще не пізно!!

– Мамо, ну як ви хочете, щоб ми її провчили? Просто ігнорувати усі її істерики не вийде! — говорила мені Оксана.

– А ви слухайте мене й усе буде можливо! — відповіла їм я.

У мене був на думці один план і скажу вам, що він спрацював!  Юра з Оксаною взяли відпустки на роботах, а Софійці повідомили, що їх раптово звільнили, тому тепер вони нібито зовсім не мають за що жити. 

– Софійко, ми змушені продавати усі гаджети аби купити щось поїсти та заплатити за квартиру — говорили вони.

Пошепки

– Що? Та ні за що!! Продавайте свої! — репетувала примхлива онучка. 

– Тоді ми не зможемо ні з ким зв’язатися без телефонів й таким чином не знайдемо собі нової роботи — пояснювали дочці Юрій з Оксаною.

Якось все-таки вдалося їм забрати в неї той планшет і телефон. Минуло два тижні як Софія без гаджетів живе ще і їсть одну крупу з картоплею. На більше грошей же немає. Трохи капризувала, але з часом прийняла ситуацію. 

Щоб остаточно провчити бешкетницю, я вдалась до ще жорстокіших методів. Сказали дівчинці, що тепер треба продати частину її речей, бо ситуація стає все скрутнішою. Софія мовчки перебрала свій одяг і як виявилось, не потрібних речей було досить багато. Його я віддала у сиротинець, адже там він точно більше був потрібен. 

Пізніше я побачила, що дитина припинила жалітись на те, що є, забула за гаджети, а ще почала нормально харчуватись. Тоді зрозуміла, що можна Оксані з Юрієм виходити з уявної відпустки, адже справу зроблено!

Телефон Софійці повернули й сказали, що батьки знайшли роботу, однак у будь-який момент може знову трапитись непередбачувана ситуація і варто раціонально використовувати гроші мами з татом. 

Я вважаю, що якщо дитина не розуміє по-людськи, тоді треба вдаватись до таких методів. 

Підписатися на автора цієї історії можна за посиланням https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector