Судокрем – універсальний засіб проти цих хворіб. Сама користуюся роками і вам раджу спробувати!

Моя мама довгий час живе закордоном. Звісно, послуги косметолога дуже дорогі у Європі. Тому щоразу, як мама приїздить в Україну, то купує з запасом одразу декілька баночок звичайного судокрему. 

І як виявляється, це дуже дієвий засіб проти багатьох болячок. Не потрібно скуповувати багато кремів чи дорогих мазючок в аптеках. 

Адже в судокремі міститься велика кількість оксиду цинку. Саме цей компонент допомагає подразнення на шкірі. Окрім цього, він також активно бореться з бактеріями та грибком різного типу. 

Також судокрем можна використовувати при обмороженні та акне. 

Застосування: 

Після бриття ніг. Помічаю, що після гоління ноги шершаві та неприємні на дотик. Тим паче, після бритви може бути подразнення та навіть порізи. Тому я щоразу після такої процедури ретельно намащую ніжки судокремом і забула про подразнення! 

Пошепки

Антивіковий засіб. Помітила дрібні мімічні зморшки біля очей на рота. Ще й через холодну погоду обличчя обвітрилося. А судокрем розгладжує зморшки та за рахунок цинку в складі підтягує шкіру. Ну і додатково, обличчя набуває здорового та сяючого відтінку. Виходить домашня ліфтинг-процедура. 

Тріщини на п’ятках. Це не дуже приємне відчуття, через це виникає дискомфорт. То краще перед сном ретельно змастити п’ятки судокремом та одягнути звичайні шкарпетки. На ранок ваші п’ятки стануть дуже ніжними та м’якими на дотик, всі тріщинки загояться. 

Протизапальний засіб. Це дуже рятує ситуацію, коли на обличчя з’являються небажані гості у вигляді прищів. Нанесіть трішки засобу на ділянку та почекайте, поки він висохне. Він підсушує шкіру та запобігає запаленню. 

Увага! Будь-яка інформація щодо здоров’я та лікування, має лише ознайомлювальний характер! Перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звертатися за консультацією до лікаря або до лікувального закладу!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector