Сумна собака сиділа в притулку 2 роки, поки раптом не відчула знайомий запах

Коли цю шоколадну красуню на ім’я Пакіто привезли в один з численних аргентинських собачих притулків, вона була в печалі. Співробітникам розповіли, що собаку знайшли на вулиці. В принципі, по ній це було видно: вона була брудною, переляканою і абсолютно самотньою. Волонтери центру для тварин з теплом і радістю прийняли нову вихованку і з перших же хвилин спробували поставитися до Пакіто максимально добре, щоб їй було комфортніше.

Само собою, волонтери шукали господарів собаки — раптом тварина загубилася? Однак нікого знайти не вдалося. Цілих 2 роки Пакіто прожила в собачому притулку. Ніхто не забирав красуню і її шанси на отримання нової сім’ї поступово сходили нанівець: все ж собака була вже молода. Її молодші друзі і подружки вже давно переїхали з центру в нові будинки, але Пакіто все ніхто не забирав.

Дівчинка продовжувала терпляче чекати, а співробітники притулку — в посиленому порядку шукати для неї нових власників. Щоб привернути додаткову увагу аудиторії до тварини, було вирішено сфотографувати її і викласти знімок в соціальних мережах.

Втім, сказати виявилося легше, ніж зробити: Пакіто була чужа до фотографування і постійно відверталася від камери, не даючи зняти себе нормально. Однак в остаточному підсумку співробітникам притулку вдалося зробити пару нормальних фотографій і викласти їх в Інтернеті. І це дало свій швидкий, нехай і несподіваний ефект!

Буквально відразу волонтерам притулку написала жінка середніх років. Вона заявила, що на фото — тварина, що належить її синові. Його собака нібито пропала 2 роки тому і з тих пір Аріель Навейра, власник вихованки, шукав її, де тільки міг, вже втративши надію знайти кохану Пакіто! Вже через 1 день хлопець приїхав в центр з утримання тварин на «впізнання» своєї згуби. 

Момент, якого всі так чекали, настав: тварина і господар зустрілися! Після їх зустрічі ні у кого не залишилося сумнівів: перед нами дійсно возз’єднання 2 люблячих сердець, які на кілька років виявилися розлучені обставинами.

Пакіто впізнала улюбленого господаря і почала радісно стрибати на нього, облизуючи його і махаючи хвостом. Це дуже мило! Дивіться самі, як відбувалася зустріч Аріеля і Пакіто, на цьому відео.

Ось що означає вміти чекати!

I
Загрузка ...