Сусід залишив своїм донькам квартиру. Я гадала, що вони поділять спадок порівно. Однак, коли побачила папери на майно, то аж втратила дар мови!

Місяць тому не стало мого сусіда, Ореста Васильовича. Хороший був чоловік, чесно. Мав золоті руки, всім у будинку допомагав. А ще різні кумедні історії розповідав. Мені частенько приносив важкі пакети додому, якщо зустрічалися десь на дворі. Я йому за це дякувала гарно, пригощала домашнім варенням та пиріжками. 

Знала, що в Ореста двоє донечок. Старша Марина вдало вискочила заміж, її чоловік якийсь директор ресторану. Їздить на дорогій машині з водієм, відпочиває закордоном. Я бачила її фотографії у Фейсбуці – Болгарія, Туреччина, Єгипет. Внучка, Мілана, ходить у приватну школу, її спеціально возить водій. 

Марина має багато помічниць. Прибиральниця, садівник, кухар, водій. Ну, грошей у них стільки, що вже нема куди діти.

А ось молодшій доньці Христині так не пощастило. Вона народила хворенького сина, витрачала всі гроші на його лікування. Її хлопчик Матвійко дуже милий, старається говорити, якось жестикулює. 

Колишній чоловік її покинув, коли синові було тільки 4 дні. Ну бо дізнався про ту хворобу. Поки Христя лежала у пологовому, він швиденько зібрав всі свої речі та зник. Свекри самі не хотіли бачитися з хворим онуком, навіть не телефонували на свята. А про подарунки годі казати. 

Вона зараз має роботу онлайн, орендує квартиру у Львові. Орест часто допомагав Христинці грішми або ж купував онуку іграшки. 

І от на похорон приїхали діти. Я допомогла Христі з поминками, приготувала деякі страви до столу. 

Пошепки

А потім дізналася, що дівчата зробили з квартирою. Чесно, от пишу і досі не вірю в це. 

Марина та Христя вирішили здавати двушку покійного батька. Зробили там невеличкий ремонт, переставили меблі та заселили студентів. Я сама бачила, як незнайомі дівчини перевозили речі на квартиру. Адже у нашому районі є медичний університет, тому багато студентів шукають місце. 

Гроші від оренди вони ділять навпіл, там 10 тисяч. 

Я думала, що Марина віддасть це житло своїй молодшій сестрі. Ну хоча б заради хворого племінника. І пан Орест жив скромно, там звичайна квартирка, без модного ремонту. Район тихенький, хрущівка. 

Дивлюся на ту старшу сестру і не розумію, що то за родичка така. От вона має мільйони гривень, живе, як у Бога за пазухою. Є дах над головою, чоловік багатий, бізнес. 

А Христя сама виховує хворого сина та живе на орендованій квартирі. Невже це так важко поступитися рідній людині житлом? От куди котиться цей світ, люди добрі! 

Що б Ви зробили на місці сестер? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector