Сусіди реготали з чоловіка, який викупив сарай

У кожному окремому будинку є ділянка з садом або хоча б хатина з інструментами. Зазвичай в захаращених сараях лежить що завгодно: інструменти, банки з фарбою, будматеріали, навіть сміття. Загалом, видовище навряд чи припаде до душі шанувальникам прекрасного.

Власник цього сараю вирішив надати приміщенню нове життя. Конструкція була досить міцною, але зовнішній вигляд викликав огиду, тому чоловік разом з батьком приступив до роботи.

Насамперед чоловік почав знімати штукатурку, використовуючи болгарку з диском для різьблення по каменю. Цей процес зайняв набагато більше часу, ніж він припускав. Після зняття розчину майстер на всі руки закупив дешевих шпалер – все одно їх закриє обшивка з дошок.

Чоловік вирішив додати родзинку своєму саду, звівши перголу. Конструкцію з повторюваних секцій щільно заплетуть рослини, і, на думку робітників, результат виправдає зусилля.

Під час роботи з перголою у господаря будинку під рукою були тільки циркулярна і ручна пилки, молоток і плоскогубці. З решти дошок зробили міцні перила.

Половина роботи позаду, можна і трохи поприбирати …

Чоловік купив матеріали з запасом і не помилився. «Краще заздалегідь витратитися про запас, ніж під час роботи бігати  магазинами і купувати товар, якого не вистачає”, – вважає він.

Вікно для сараю чоловік запозичив в друга. «Непогано за 0 доларів!» – сказав прихильник природного освітлення.

Залишилося тільки обшити сарай дошками. Чоловік згадує, що пошук відповідного кольору для дерева зайняв більше часу, ніж сама робота.

Зайвих дошок вистачило, щоб обшити фонтан. Конструкція легко знімається, і взимку можна заховати коробку в сарай. Ось що вийшло в результаті …

Не можна не погодитися – хлопець постарався на славу. Іноді навіть найдурніші ідеї дають чудові результати, головне – бути наполегливим і доводити справу до кінця. 

Вам сподобався результат?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

I
Adblock
detector