Сваха купила молодятам квартиру. І я знаю, що так вона хотіла принизити мого сина. Пані велика, на заробітках гроші лопатою гребе, а Діма за копійки працює!

Моя сваха вже роками працює в Італії. Я бачила, що грошей вона заробляє чимало. Бо в Ані був дорогий одяг, телефон, у хаті гарний та стильний ремонт. На весілля Оксана Василівна привезла багато вина, м’яса, ковбас, сиру та солодощів. У нас навіть в магазині такі частування не знайдеш. А тут і ковбаса з фісташками, сир з якимось соусом, вина за 50 чи 100 євро пляшка.

Витрати на весілля ми ділили порівну – я за своїх родичів заплатила, а пані Оксана за свою родину. Ну і ще вона купила Ані сукню і фату.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Я сама працюю на заводі помічником технолога, зарплата у мене невелика, інколи 10 чи 12 тисяч. Живу досить скромно, дорогі наїдки чи модний одяг не купую. Он моя зимова курточка вже 4 рік рятує в таку холодну зиму. 

Коли ще літо, то я привожу Дмитрові та Ані з дачі продукти. Сама вирощую помідори, горох, огірки, потім ще й консервацію роблю.

І цього тижня сваха приїхала у гості на Різдво. То ж таке велике свято, треба у родинному колі зустрічати. Звісно, з собою привезла багато гостинців – вина, солодощі, крупи, макарони, якісь соуси та закрутки. Ще подарувала Ані золоті сережки та браслетик.

Вчора до мене приїхав син у гості, привіз продукти. Бо я стільки справ мала на роботі, що не встигла піти в магазин. Бачу, що тримає в руках якісь папери, але такий засмучений:

– То що таке? Якісь виписки з банку чи що?

– Документи на житло. Мама Ані нам квартиру купила.

– Господи, сину, так це ж радіти треба. У вас буде свій дах над головою!

– Та буде. Але я там житиму на пташиних правах.

– Це як?

Пошепки

– Вона квартиру купила, але все на себе оформила. Ну як так? Нащо їй ці папери здалися? Сидить собі в Італії, горя не знає. 

– А що Аня каже?

– Вона маму підтримує. Мовляв, то вона сама гроші заробила і має повне право ними розпоряджатися. Невже це так принципово, аби саме її записати? Приїздить двічі на рік. Та ще й буде тут мною командувати.

Я не розумію такого вчинку свахи. Ну вона молодець, що назбирала гроші та купила дітям житло. Однак, нащо все на себе переписувати? 

– Сину, а це квартира з ремонтом? Чи тільки голі стіни?

– Та нещодавно лиш люди почали заселятися та ремонт робити.

– Дивися, ти постав жінці ультиматум – або її мама на вас житло перепише, або ти не будеш робити ремонт. То ж чужа, по суті, квартира, то навіщо тобі гроші витрачати? 

– А якщо вона не захоче?

– Значіть, погану жінку вибрав. Тоді хіба одна дорога – писати заяву на розлучення. 

Я вважаю, що сваха таким вчинком хотіла принизити мого сина. Бачте, пані велика, гроші заробляє в тій Італії. Ну так, мій Діма працює звичайним комп’ютерним техніком. Але не байдикує! 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector