Свати самі заплатили за весілля, з мене грошей не брали. Але після свята нахабно виставили молодят за двері!

Я завжди просила у Бога, аби він послав доньці Руслані гарну долю. У мене самої життя не склалося – двічі розлучена, виховую трьох донечок. Тому самі розумієте, що я боялася, аби хтось з дівчат не повторив мою долю.

З грішми у нас було завжди скрутно, тому старша Руслана після 9 класу пішла вчитися у ПТУ. Адже я сама не протягнула її навчання в університеті, оренду квартири. А так, біля нашого будинку було училище, не треба навіть на маршрутку витрачатися. У вільний від навчання час Руслана працювала офіціанткою в одному пабі. І ту зарплату совісно проносила додому, віддавала мені. 

Однак, досить довго біля неї ніякі кавалери не крутилися. І тільки в 22 вона зустріла Андрія. Він з досить такої заможної родини. Батько власник великої будівельної мережі, мама має свій ресторан. Люди при грошах, синові купили машину дуже дорогу. Якась іномарка, новесенька, з салону автомобільного. 

Рік діти зустрічалися і вже думали про весілля. Ну і відповідно, треба познайомитися мені зі сватами. Я купила гарну сукню, сусідка зробила мені зачіску, позичила свої туфлі. Пані Олена дуже гостинно прийняла нас. Накрила такий розкішний стіл і там були дуже дорогі наїдки. Ікра чорна та червона, фуа-гра, галети, декілька видів сирів та ковбас, італійське вино налили. Загалом, було видно, що тут живуть дуже заможні люди. 

А будинок який у них, люди добрі! На 2 поверхи, з великими терасами. Майже в кожній кімнаті дорогі телевізори, королівські ліжка. На кухні техніка – мультиварка, тостер, посудомийка, кавова машинка, духовка. І то ще їм привезли з Німеччини, до речі. Але найбільше мене вразив сад. Там збудували велику альтанку, поставили басейн з гіркою, декілька лежаків. Ну просто курорт, а не будинок!

– Я так думаю, що весілля будемо святкувати у нашому ресторані. Я вже говорила з декораторами і розпитувала свого шефа за меню. Ви список гостей склали?

– Та я не знаю. Думали тихо посидіти після розпису вдома..

– Ну ви що, таке свято, а ви вдома хочете сидіти? Мій єдиний син одружується, то треба гулянку робити. 

І свати дійсно зробили розкішне святкування. Запросили відомих музикантів, пошили Руслані дизайнерську сукню, замовили розкішний лімузин для молодят. Я дала гроші тільки їм на подарунок і все, свати не вимагали оплачувати половину свята. Може, розуміли, що з мене нічого взяти. 

Весілля минуло добре. Однак, далі постало питання – а де молодята житимуть? Я щиро сподівалася, що моя Руслана піде до свекрів у невістки. Хата велика всім місця вистачить

Пошепки

– З нами? Ви що? Ні, ми вже чим змогли, тим і допомогли.

– Як це? Рідного сина на вулицю виганяєте.

– Не виганяю. Мій Андрій дорослий, має голову на плечах. Хай сам думає, як жити далі. А ми вже чим змогли, тим допомогли. 

Такі слова пані Олени мене дуже розчарували. Жінка буквально проганяє молоду родину, хоча сама живе у розкішному палаці. Тут ще й в розмову вліз сват:

– Знаєте, я сам з села і не мав ні копійки, коли женився. Так що нічого, хай Андрій не мріє, що на все готове прийде. І ваша донька так само.

Ми дуже посварилися. Діти самі були в шоці, зі скандалом покинули будинок. Добре, що у моєму районі одна бабуся здавала в оренду свою однокімнатну квартиру і Руслана з Андрієм туди переїхали. Правда, умови там геть кепські. Старезні меблі, самі стіни та підлога ремонту не бачили з часів радянського союзу. З 4 конфорок працюють тільки 2 і те, їх треба сірниками запалювати. 

Я чим можу, тим і допомагаю. З дачі привожу їм якісь овочі та фрукти, поки ще сезон. Потім буду ще консервацію передавати. Я бачу, я зять та донька трудяться, кожну копійку економлять. Руслана навіть одяг  у секонд-хенді купує. Андрій он машину збирається продавати, аби мати гроші на половину вартості житла. 

І мені дуже прикро, що свати ось так нахабно відвернулися від дітей. Ні, аби допомогти, у них тих грошей море! А вони для єдиного сина пожаліли. Не думала, що такі батьки ще існують на цьому світі. От де їх совість? 

Хто не правий у цій ситуації? Чому Ви так вважаєте? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector