Свекруха аферою захотіла привласнити квартиру. Але я вчасно розкрила її підлий план та прогнала геть!

Ще декілька місяців тому я мала ідеального чоловіка Олексія. 

Але нашу чудову казочку зіпсувала його мама та сестра. 

Отож, пані Ольга та Маринка були категорично проти весілля. Чомусь вирішили, що мають повне право вказувати нам, що робити і куди гроші витратити. У свекрухи спонтанно почало боліти все на світі і вона наполягали, аби на ті кошти ми купили якусь путівку на оздоровлення. І не в Моршині чи в Трускавці, а закордоном. 

Звісно, їхати вона сама боялася. Тому ми ще мали проспонсорувати місце для Маринки. Мені така вигадка не сподобалася від слова взагалі. Ось так пані Ольга мене зненавиділа. Бо я не захотіла танцювати під її сопілочку. Весілля, до речі, ми все-таки зробили. Запросили тільки 50 людей, тихо посиділи, погостилися. 

Мої батьки мали двокімнатну квартиру, здавали в оренду. Але після весілля передали мені ключі:

– Ну ти вже доросла, облаштовуй своє родинне гніздечко. 

Я від щастя аж розплакалася. Мої батьки не багато заробляють, та квартира приносила нам чималий дохід. Однак, вони вирішили віддати житло мені. Це був найкращий подарунок у світі. 

Однак, тоді на горизонті знову з’явилася свекруха. Тепер вона вимагала, аби я прописала Олексія у квартирі.

– А чого це я повинна? Батьки, взагалі-то, офіційні власники, вона на них оформлена.

– То хай мого сина пропишуть. Він там що, на пташиних правах житиме? 

– Яка вам різниця? Олексій мені про це не заїкався взагалі.

– Бо я мама і краще знаю. 

Пошепки

Але я уявити не могла, що свекруха може впасти так низько і піти на огидний вчинок. 

За допомогою свого якогось знайомого захотіла аферою змінити документи. Підробила підписи, печатки наставила. А потім уявила, що вона досвідчений фотограф. Дістала мої фото і якось прифотошопила їх до інших картинок. 

– На, подивися, яка твоя жіночка гуляка. Ще місяць з весілля не минув, а вона тобі роги наставила! – розмахувала папкою мені перед носом. 

На жаль (чи на щастя) Олексій повірив матусі. І пані Ольга з тими підробленими паперами на квартиру та фотографіями пішла до суду. Жіночка повірила у силу свого акторського таланту і в залі доказувала судді, що я аферистка, воджу коханців додому, а її син свята людина. Чесно, суддя вже сам той маразм слухати не хотів. 

Але обман свекрухи швидко розсекретили. І про документи на квартиру підроблені дізналися, і про фотошоп. Пані Ольга навіть до кінця судового засідання не досиділа, чкурнула геть, аби не позоритися ще більше. 

Однак, нас все-таки розлучили. Адже Олексій у цій ситуації підтримав маму та сестру. Він повірив, що у мене є коханці, що я зрадниця. Хоча у мене навіть у думках такого не було, аби закохатися в іншого чоловіка. 

Може, воно й на краще, що Олексій розійшовся зі мною. Адже я рано побачила, що такому чоловікові не можна довіряти і створювати родину. Добре, що ще дітей від нього не встигла народити.

І я хочу сказати всім молодим дівчатам – дивіться не тільки на свого коханого, але й на його маму. Бо ще трапиться вам у житті така паскудна свекруха!

А Ви б дали Олексієві другий шанс? Чому? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector