Свекруха через борги змушена здавати житло в оренду. Однак, звинувачує мене та чоловіка, бо не допомогли їй з кредитом!

Моя свекруха ніколи не знала ціни грошам. Витрачала все на право і на ліво. Навіть як приїхала з заробітків, то не вклала ті гроші у банк чи в нерухомість. Ні, поїхала собі на 2 тижні в Одесу на море, купила якісь модні речі, новий телевізор. Ось так за місяць протринькала свої єврики. 

Я вже 6 місяць у декреті, виховую донечку Злату. Ми з чоловіком розуміли, що це будуть великі витрати, тому старалися відкласти заощадження. Звісно, на чомусь економили, щось купували подешевше. Мої батьки дали нам гроші на коляску та одяг. І в разі чого – у нас є своя фінансова подушка безпеки. Тим паче, я в майбутньому і так хочу доню в садок віддати і виходити на роботу.

Однак, декілька місяців тому пані Ольга вигадала, що має серйозні болячки. То її коліна крутить, то серце коле, то ще якась дурня. Ну і попросила у нас гроші на лікування. 

– Я хочу поїхати в санаторій. Але десь закордоном, бо тут мені ще більше болячок зроблять, ніж вилікують. 

– Мамо, що ти таке кажеш? Чим тобі погано в Трускавець поїхати чи в Моршин? 

– А я вже в Польщі знайшла. Он на 2 тижні. Заплати за мене відпустку.

Звісно, ми відмовили. Але пані Ольга не здалася, пішла до родичів. Поплакала їм, які ми з чоловіком злі та недобрі, гроші шкодуємо. І так “наколядувала” собі в родичів десь 40 тисяч точно. 

Пані Ольга поїхала у Польщу, відпочила, накупила собі сувенірів. І вже родичі згадали за борг. Правда, всі почали телефонувати саме до нас:

– Ти коли мені 10 тисяч повернеш? 

– Які 10 тисяч, ти про що?

– Мама, коли зичила гроші, то казала, що ти за неї борги віддаси. 

Тоді Олег принципово не став нікому нічого повертати. Дуже посварився з мамою, дорікав, що вона геть нерозумна та на старості років поводиться, як егоїстка. Тому пані Ольга сама оформила на себе кредит та віддала гроші родичам. 

І на цьому її фінансові афери не припинилися, на жаль. Не було чим гасити кредит, а відсотки місяць за місяцем зростали. Через ту сварку пані Ольга нам майже не телефонувала. Та і ми не хотіли з нею спілкуватися. Нащо? Аби знову всі теми для розмов закінчилися докорами за гроші з її сторони? 

Пошепки

Тиждень тому Олегові знадобилися документи на машину. І він вирішив заїхати до пані Ольги, їх пошукати. Стукає у двері, а йому відчиняє молодий хлопець:

– А ви хто?

– Я тут живу.

– Тут взагалі-то живе моя мама, Ольга Василівна. 

– Пані Ольга нам квартиру в оренду здає. 

– Тобто?

– Ну так. Вона нам здає житло за 7 тисяч в місяць.

І це була правда. Пані Ольга вирішила здавати квартиру, аби розрахуватися з боргами. А сама переїхала на дачу, де нема туалету нормального, старі меблі, магазин аж за 5 кілометрів. 

Ми вирішили заїхати до пані Ольги, її провідати, купили продукти.

– От бачиш, сину! Я б так не мучилася, якби ти тоді дав мені гроші. Пожалів на лікування, а тепер бачиш, у яких злиднях я живу. 

Чесно, мене така поведінка свекрухи починає дратувати. Вона сама дурниць наробила, а звинувачує мене та чоловіка. 

Але Олег зараз почувається ніяково. З одного боку, йому шкода маму, що вона повинна жити у таких умовах та ще борги має. Тільки хто у цьому винен? Пані Ольга і все.

Як би Ви вирішили цю проблему? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector