Свекруха хоче подарунок за 100 євро. Я категорично проти, бо зараз у нас мало грошей. Але чоловік вважає інакше

Зараз у нас досить важко з грішми. Чоловіка Андрія скоротили на роботі, а мене взагалі звільнили. І ще ми виплачуємо кредит на машину. Добре, що я швидко знайшла підробіток, працюю касиром в АТБ. 

Але кому не легко жити під час війни? Хіба депутатам і мільйонерам. А ми не такі, звичайна, середньостатистична українська родина. Я вже не роблю собі манікюр в салоні, купую найдешевшу фарбу в магазині і сама себе фарбую. Весь одяг діткам на літо я купувала в секонд-хенді. Деяке взуття та іграшки віддали безкоштовно родичі. 

Однак, моя свекруха думає, що Андрій заробляє мільярди. То їй треба заплатити за комуналку, купити продукти в магазині чи взяти нове ліжко. Чоловік не вміє мамі казати “ні”. Треба – одразу купує. Навіть на цінники не дивиться. Тому свекруха має новесеньку посудомийку (в кредит за наш рахунок), полікувала зуби та зробила ремонт у ванній кімнаті. 

Поки онуки ходять в старих штанцях та футболочках, то пані Люба купила телефон. Ось така ситуація в родині. 

Знаєте, якби не мої батьки, то ми б пропали. Мама щосуботи пересилає нам з села домашні продукти. Є молоко, сир, сметана, яєчка, консервація. Діти не голодні і це вже добре. 

І от 2 дні тому до нас приїхала пані Люба:

– Діти, в мене через тиждень буде день народження. Я вже придумала, який подарунок маєте купити.

– Що? 

– Автобусний тур в Будапешт. Моя сусідка їде і казала, що там є ще декілька місць вільних. 

Я подивилася на ціну – 90 євро. І треба ще додатково оплачувати харчування, екскурсії, сувеніри. Тобто, загалом виходить десь 4-5 тисяч. А на ці гроші ми могли спокійно купити діткам на зиму курточки чи взуття. 

Але Андрій готовий оплатити мамі тур в Будапешт. Навіть зі мною не хотів порадитися, одразу дістав з нашої “нички” гроші. 

Пошепки

– Ти що робиш?

– Як що? Треба їх мамі в конверт поставити, аби вона купила квитки. 

– А ти нічого не забув? 

– Що?

– Моя думка тебе взагалі не цікавить? Я ці гроші дітям на зиму відкладала. 

– Ми їм купували минулого року теплі куртки, їм вистачить ще цього сезону походити. 

– Не купили, а сусідка віддала! Я не дозволю тобі витратити ці гроші на дурний подарунок. Хіба твоя мама не розуміє, що так не можна? 

І через той проклятущий подарунок ми дуже посварилися. Андрій навіть до мами поїхав ночувати, уявляєте? 

Я не розумію, чому свекруха себе так поводить. Вона ж чудово знає, що у нас проблеми з грошима. І такі дорогі подарунки вибирає. Моя мама нічого в нас не просила, ми їй купили теплий халатик та капчики і все. Ну ви порівняйте – халат і відпочинок закордоном! 

Чому зі свекрухами завжди такі проблеми? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector