Свекруха хоче тримати усе під своїм контролем. Цікаво доки я зможу це все терпіти…

Маю дуже важливу та не менш цікаву тему для обговорення. Відносини чоловіка з мамою та жінкою.

Свекруха та невістка — дві жінки, які мають різні думки, плани та сприйняття стосовно одного чоловіка. Для однієї з них це син, якого вона звикла пестити, берегти, піклуватися та хвалити, а для іншої — він є джерелом задоволення як сексуального, так і емоційного, а також людина, з якою співпадають погляди та інтереси.

Дуже часто люди не розмежовують сім’ю та дітей. Однак, фактично, сім’я складається з чоловіка, дружини та дітей. Коли діти виростають, то покидають батьківську сім’ю. Варто це усім розуміти та пам’ятати, проте не завжди це вдається. 

От, наприклад, моя свекруха постійно скаржиться:

– Колись мій синочок телефонував мені щодня, запитував як справи, любив зі мною розмовляти. Ми могли годинами сидіти на кухні, балакати про все на світі та пити чай. Тільки тепер Остап дзвонить лише раз на тиждень, на два слова, а відвідує маму ще рідше. Не розумію, що я йому поганого зробила, що він так зі мною чинить? …

Ну хіба це нормально так говорити, ще й при мені? Тепер Остап мій чоловік, він повинен піклуватися й берегти свою сім’ю, а не маму. Одначе свекруха хоче усе контролювати. Вона навіть цікавиться у чому її син одягнений. 

Пошепки

– А чому він не носить цю сорочку, яку я подарувала? —  якось з претензіями до мене зателефонувала свекруха.

Мені просто цікаво доки я зможу це все терпіти, бо мені якось не ок. Я сама виховую синів і готую себе до того, що рано чи пізно вони підуть від мене не як від матері, а як від жінки. І знайдуть собі пару, створять сім’ю, в яку я не матиму права втручатись. І це дуже важливо для свекрухи пам’ятати, що для сина вона залишається матір’ю завжди, але його дружина — це не вона !

До речі, справжній чоловік повинен мати емоційний зв’язок не з матір’ю, а з дружиною. Адже маму він не розглядає як жінку. По-іншому бути не може. Тому й хлопчикам легше покинути батьківську сім’ю, ніж дівчаткам. 

Ще якщо говорити особисто про мене і свекруху, то  не на користь у стосунках між нами працює вік — колосальна вікова різниця. Це різні погляди, виховання, відчуття і сприйняття світу. Тому мати часто намагається зберегти свій вплив на сина, жінка — навпаки, відгородитися у своїй сім’ї.

Як боротися з цим якщо свекруха не розуміє того, як повинно бути та не реагує на прохання не втручатися? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector