Свекруха краде нишком

Подруга моя заміжня вже два роки. Живуть в квартирі батьків її чоловіка. Вони переїхали за місто, квартиру залишили йому, але ключі у них є. Затишна квартира, недалеко від роботи. Дітей у них поки немає. Але є котик. Мейн-кун пустун.

Чоловік якось на роботі взяв кілька камер, щоб спостерігати за тим, що робить кіт, поки їх немає вдома. Він пару разів погриз дроти від телевізора і зарядку від ноутбука. Ну, і вони самі діти ще, вирішили погратися таким чином.

Камери стоять вже пару тижнів. За допомогою wi-fi можна до них підключитися і подивитися, що відбувається вдома. Іноді чоловік її так тролить, якщо забуде відключити, коли повертається додому. Типу дзвонить і такий «Досить жерти!». Ну та, діти вони ще, але смішні. Але справа не в цьому.

Так ось, я говорила, що у його батьків є ключі. Точніше у мами. Вона іноді у них може побути недовго, коли приїжджає до подруг. Щоб не чекати вечірнього автобуса на вокзалі, вона йде до дітей. Ну, як би все нормально.

Правда, двері вона відкриває своїми ключами, навіть коли вони вдома. У двері принципово не дзвонить. Пару раз навіть за сексом їх мало не застукала. Не дуже приємно, але потерпіти мамині заскоки можна.

Днями, подруга пішла в салон. Стрижка, фарбування, манікюр. Ну, поки сиділа з фарбою, вирішила подивитися, що робить їх пухнаста шкода. Кіт, до речі, реально прикольний. Просто молодий і дурний ще. Потрібно виховувати. І що ж вона побачила?

А побачила вона свою свекруху. Вона нахабно бігала по квартирі, лазила по їх шафах, залізла в їх заначку, порахувала, скільки там грошей. Потім пішла у ванну, там теж камера. Ну «мама», поки ніхто не бачить, відсипала собі з великої пачки порошку пару стаканів з гіркою в пакетик. Потім відлила з її шампуню в окрему баночку. В її пляшку долила водички з-під крану.

Потім вона теж саме зробила з мийним засобом для посуду. «Поділилася» засобом для миття унітазів та мийним для грубки. Скільки ж у неї пляшок було заздалегідь наготовлено. Відразу зрозуміло, що це не перший раз, і точно не в останній. І це не випадково, а заздалегідь продуманий хід.

Коли після салону подруга повернулася додому, мама сиділа і попивала чайок, як ні в чому не бувало. Привітна, добродушна, все як завжди. Сумка з «позиченими» сипучими та мийними засобами акуратно стояла в коридорі біля дверей і чекала, коли поїде додому. Так мило. Вона мамі тоді нічого не сказала, та й як сказати?

Питання в іншому. Що тепер з цим робити? Чоловікові якось вона сказала. Він теж здивувався, але тільки знизав плечима. Ну не скаже ж він своїй мамі в очі, що вона краде. Хоча в шоці був не меншому, ніж моя подруга.

Я чесно в жаху. Як так можна? Подругу розумію на 100%. Навіть якби хтось в мій дорогий шампунь просто додав води, я б зла була, як чорт. А тут ще й злодійство. Зрозуміло, що дрібне, але у своїх дітей.

Думаєте, його батьки мають потребу в цьому? Ні, вони цілком заможні люди. Обидва ще працюють, правда, тепер дома. І ще у них є інша квартира, яка здається за непогані гроші. Тобто вони точно не потребують. А навіть якщо б потребували. Навіщо красти? Невже просто не можна попросити допомоги? Діти ж не звірі. Допомогли б без питань.

А так виходить, що його мама щур. І це нікого не радує. І сказати нічого не можуть або не хочуть. А ось мені здається, що варто поговорити з мамою. Так їй буде соромно, але можливо вона більше так не буде. Осад, звичайно, залишиться, але з часом забудеться. Та й просто реально цікаво, як вона буде відмазуватися.

А ви як думаєте? Варто просто відпустити або все-таки потрібно вивести свекруху на чисту воду?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector